O nas

DrewHome – producent kanadyjskich domów szkieletowych

Zobacz opinie o nas
Misją naszej firmy jest spełnianie marzeń...

DrewHome – producent domów szkieletowych

W DrewHome® budujemy domy szkieletowe, ale to nie wszystko co robimy dla inwestorów i świata wokół nas. Wierzymy bowiem, że dzięki używaniu naturalnych, najwyższej jakości materiałów, budując Twój wymarzony dom, przyczyniamy się także do dbania o Twoje otoczenie, a wraz z nim o naszą planetę. Rozpowszechnianie wiedzy o tym jak działa dom szkieletowy i jak powinna przebiegać prawidłowa budowa domu szkieletowego, wpisaliśmy nawet w misję naszej firmy – im więcej bowiem osób zrozumie i zdecyduje się na energooszczędne domy szkieletowe, tym lepiej dla nas i następnych pokoleń. Na tej stronie możesz więc poznać lepiej naszą firmę i to jak działamy oraz domy szkieletowe budowane przez DrewHome® i technologię, która się za nimi kryje.

Wybudowaliśmy ponad 170 domów
o łącznej powierzchni około 30000 m2
średni czas budowy to 79 dni roboczych do stanu deweloperskiego
na konstrukcję dajemy 15 lat gwarancji

Obszar działania DrewHome®

Ze względów logistycznych, możliwość budowy z DrewHome® musi być ograniczona terytorialnie. Z chęcią pomożemy Ci w budowie Twojego wymarzonego domu, jeśli planujesz dom szkieletowy na Śląsku, w Małopolsce, Opolskim czy na wchód od Wrocławia w województwie Dolnośląskim. Poniżej znajdziesz odnośniki do stron dedykowanych naszym budowom w różnych województwach i miejscowościach. Wśród nich znajdziesz domy szkieletowe Śląskie, domy szkieletowe Małopolskie, domy szkieletowe Opolskie, domy szkieletowego Dolnośląskie oraz dla poszczególnych miejscowości w obszarze naszego działania. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj nas o możliwość budowy w Twojej okolicy.

Zobacz koniecznie

Wywiad właściciela firmy na kanale mama lama

Wojciech Zapalski - właścicel DrewHome - na zaproszenie popularnego YouTube'owego kanału "mama lama", wystąpił gościnnie w odcinku poświęconym domom szkieletowym. Prowadzący pytają o aspekty budowy w tychnologii szkieletowej, jak również dzielą się własnymi doświadczeniami i przemyśleniami o niej.

O mitach w budownictwie i technologii szkieletowej

Czy pierwszy dom budujemy dla siebie, drugi na sprzedaż, a dopiero trzeci na siebie? Czy musimy zrezygnować z domu szkieletowego jeśli podoba nam się projekt domu murowanego? Jaka jest różnica w wytrzymałości domu w różnych technologiach?

O mitach w technologii szkieletowej

Czy dom drewniany musi być także drewniany z zewnątrz? Dlaczego warto wybrać technologię szkieletową? Czy ściany domu murowanego i szkieletowego mają taką samą grubość?

O budowie domu szkieletowego

Ile trwa budowa? Czy domy kanadyjskie można budować przez cały rok? Czy podczas budowy niezbędne są przerwy technologiczne? Jak znaleźć dobrą firmę lub ekipę budowlaną?

O ekologii i ekonomii

Co ma wybór technologii budowy do ogrzewania? Jak budowa domu szkieletowego pozwala oszczędzić? Co ma technologia do kredytu hipotecznego?

Projekty domów szkieletowych z DrewHome®

Jeśli zdecydujesz się na budowę z DrewHome®, nie tylko możesz wybrać dowolny projekt, ale też możesz liczyć na nas w adaptacji projektu domu murowanego do technologii szkieletowej lub stworzenie projektu Twojego wymarzonego domu zupełnie od podstaw. Po podpisaniu umowy przedwstępnej, nasi architekci zaproponują Ci fachową pomoc podczas adaptacji lub projektowania.

Projektowanie domów szkieletowych
Budowa konstrukcji domu w technologii szkieletowej ze struganego drewna suszonego komorowo

Technologia domów szkieletowych

Najważniejsza dla domów szkieletowych, poza doświadczeniem i starannością wykonania, jest technologia ich wykonania. Dzięki jej dogłębnemu zgłębieniu możemy zaproponować Ci różne rozwiązania doskonałe zarówno na energooszczędne domy szkieletowe, jak i dla domów pasywnych o konstrukcji drewnianej. Możesz więc sam zdecydować, który przekrój ścian będzie dla Ciebie najlepszy.

Co o DrewHome® mówią dotychczasowi Inwestorzy?

Bardzo się staramy, żeby budowa domu z nami była przyjemna – zarówno na etapie ustaleń w biurze, jak i na samym placu budowy. Dlatego dotychczasowi Inwestorzy, którzy budowali swoje domy szkieletowe z DrewHome® są zgodni, że warto z nami budować. Zebraliśmy ich opinie o doświadczeniach budowy domów szkieletowych z nami i zawarliśmy odnośniki do stron, gdzie te opinie umieścili.

Z DrewHome® zyskujesz więcej

Budując z DrewHome® zyskujesz więcej niż fachowo wybudowany dom szkieletowy. Dzięki współpracy ze znanymi markami i dystrybutorami, otrzymasz rabaty na produkty i usługi do wykończenia Twojego nowego domu – zwłaszcza decydując się na budowę do stanu deweloperskiego. Rabaty przewidują bowiem materiały wykończeniowe i usługi ich montażu.

Rabat w sieci Leroy Merlin

10% rabatu na zakupy w sieci marketów budowlanych Leroy Merlin

Rabat na kominki, piece i biokominki od firmy Kratki

10% rabatu na kominki, piece i biokominki w firmie Kratki

Rabat na schody Chudziński

5% rabatu na schody z montażem w Fabryce Schodów Chudziński

Elektryczne ogrzewanie podłogowe w domu szkieletowym
Dom energooszczędny

Chcesz, żeby Twój dom był ciepły. Bo ciepły dom jest komfortowy i do takiego chcesz właśnie wracać. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i właściwej izolacji masz pewność, że dom, który dla Ciebie zbudujemy szybko się nagrzeje, a rachunki za ogrzewanie będą niskie.

Budowa konstrukcji domu szkieletowego
Szybka budowa

Kiedy myślisz o budowie, chcesz, żeby poszła ona szybko i sprawnie. A co gdybyś mógł wykańczać swój dom już po trzech miesiącach? Nawet tyle może nam zająć budowa Twojego domu do stanu deweloperskiego. Taka szybkość to nie tylko wygoda, ale i oszczędność, jeśli korzystasz z kredytu.

Stalowa belka stropowa przy budowie konstrukcji domu szkieletowego
Solidność

Myśląc o budowie, chcesz zapewnić swoim bliskim bezpieczeństwo. Budując z nami masz gwarancję solidnej realizacji, popartej wieloletnim doświadczeniem i setkami zadowolonych Klientów. Możesz być pewien, że dom będzie służył Ci wiele lat.

Partnerzy DrewHome®

Nasze domy szkieletowe są tak wysokiej jakości nie tylko dzięki staranności i doświadczeniu, ale też dzięki profesjonalnym, wysokiej jakości materiałom najlepszych producentów.

Drutex - producent okien
Wiśniowski - producent bram, drzwi, okien, ogrodzeń i technologii inteligentnych
Oknoplast - producent okien, drzwi tarasowych, rolet zewnętrznych i bram garażowych
Swiss krono - producent paneli podłogowych, płyt wiórowych, MDF, laminowanych, niezapalnych, blatów kuchennych i laminatów HPL
Isover - producent izolacji budowlanych
Kostrzewa - producent systemów grzewczych

Historia DrewHome®

Marka DrewHome® buduje domy drewniane od 2014 roku, ale ludzie, którzy ją tworzą zajmują się tym jeszcze dłużej. Poczynając od najlepszych majstrów w branży, przez doświadczonych pracowników budowlanych, profesjonalnych pracowników biurowych i wyspecjalizowane ekipy dekarzy, elektryków, instalatorów i szklarzy, wspólnie wybudowaliśmy dla naszych Inwestorów już blisko 200 domów i innych budynków (w tym także biurowce, szeregówki czy towarzyszące domom budynki gospodarcze i garaże). W DrewHome® domy szkieletowe jako producent realizowaliśmy budowę domów nie tylko na Śląsku, skąd pochodzimy, ale budowaliśmy także domy szkieletowe Małopolska (w tym w Krakowie, Skawinie, Wadowicach, Bochni, Brzesku, Skale, Zabierzowie), domy szkieletowe Opolskie (w tym w miejscowościach Opole, Strzelce Opolskie i Nysa), a także domy szkieletowe Dolnośląskie (przede wszystkim Wrocław i jego okolice).

Zarówno domy szkieletowe Bielsko-Biała, jak i w innych miejscowościach na Śląsku, stają coraz popularniejsze, jednak nie wszędzie tak jest. Dlatego też od samego początku naszej działalności stawiamy na edukację i popularyzację technologii szkieletowej, a przede wszystkim właściwego jej zrozumienia. Naszą misję realizujemy także za pośrednictwem udostępnienia darmowych poradników, w tym najpopularniejszego: o budowie domów szkieletowych zgodnie ze sztuką.

Świat jednak nie stoi w miejscu i technologia szkieletowa również. Dlatego wciąż przypatrujemy się odkryciom naukowym i nowym materiałom, aby domy szkieletowe Małopolskie, Śląskie, Opolskie i Dolnośląskie budowane przez DrewHome® zawsze były najbardziej trwałe i nowoczesne, jak to tylko możliwe.

Rozwiązania technologiczne, które stosujemy w DrewHome® pozwalają, aby nasze domy kanadyjskie powstawały nie tylko bardzo szybko i były energooszczędne, ale też aby były przyjazne dla mieszkańców i ich otoczenia. Życie w takim domu jest więc nie tylko komfortowe, ale i zdrowe.

Domy szkieletowe Śląskie

Siedziba DrewHome® mieści się w Bielsku-Białej, dlatego budowa domów szkieletowych w województwie Śląskim jest naszym podstawowym obszarem działania. Budujemy domy szkieletowe Bielsko-Biała, ale także w okolicznych miejscowościach: Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, jak również w pozostałych częściach Śląska: Katowice, Gliwice, Mikołów, Ruda Śląska, Rybnik, Tarnowskie Góry czy Częstochowa. Jeśli planujesz budowę domu na terenie Śląska to napisz do nas po bezpłatną wycenę.

Domy szkieletowe Żywiec

Żywiec to nie tylko najbliższe miasto naszej aktualnej siedziby w Bielsku-Białej, ale także miesto, z którego wywodzi się DrewHome®. Dzięki temu mamy sporo realizacji także domy szkieletowe Żywiec. Zapraszamy więc do kontaktu i wyceny.

Domy szkieletowe Małopolskie

Poza Śląskiem, budujemy także często domy szkieletowe Małopolskie. Najpopularniejszą miejscowością gdzie powstają domy szkieletowe Kraków oraz jego okolice: Skawina, Wieliczka i Skała. To jednak nie jedyny obszar, bo powstają także domki kanadyjskie Wadowice, Bochnia czy Brzesko. W DrewHome® obsługujemy całe województwo Małopolskie, więc wyślij do nas swój projekt domu do wyceny.

Domy szkieletowe Bielsko-Biała

Nasza siedziba mieści się w Bielsku-Białej (przy ul. Żywieckiej 241), więc oczywiście to tu skupiamy naszą uwagę. Domy szkieletowe Bielsko-Biała od DrewHome® powstają zarówno w samym mieście, jak i w jego okolicy. Niewątpliwą zaletą współpracy z nami przy budowie domu w Bielsku-Białej jest nie tylko nasze doświadczenie, ale i bliskość.

Domy szkieletowe Opolskie

Domy szkieletowe Opolskie budowane przez DrewHome® powstają przede wszystkim w największych miejscowościach: Opole, Strzelce Opolskie i Nysa. Nie ograniczamy jednak zasięgu naszego działania i budujemy na terenie całego województwa Opolskiego. Niezależnie więc od miejsca budowy, napisz do nas po bezpłatną wycenę.

Domy szkieletowe Dolnośląskie

Jeśli chodzi o domy szkieletowe dolnośląskie to granicą zasięgu DrewHome® jest Wrocław. Budowa na dalszym obszarze, ze względów logistycznych, jest nieopłacalna zarówno dla nas, jak i dla Inwestorów. W województwie dolnośląskim budujemy więc przede wszystkim domy szkieletowe Wrocław i jego okolice: Bielany Wrocławskie, Jelcz-Laskowice, Oława oraz Strzelin. Jeśli Twoja planowana budowa domu mieści się w tym obszarze, wyślij nam swój projekt do przygotowania wyceny.