O nas

DrewHome – producent domów szkieletowych

Misją naszej firmy jest spełnianie marzeń...

DrewHome – producent domów szkieletowych

DrewHome to specjalista w dziedzinie budowy domów szkieletowych. Właściciel firmy, dzięki jedenastoletniej obecności w branży budowlanej zdążył zbudować sto kilkadziesiąt budynków mieszkalnych. Jako producent oferujący trwałe, ciepłe i energooszczędne domy szkieletowe, działamy przede wszystkim na Śląsku oraz na terenie Małopolski, jak i na terenie całego kraju i za granicą. W 2007 roku jeden z przyszłych założycieli przedsiębiorstwa został zatrudniony w renomowanej polskiej firmie, zajmującej się budową domów z wykorzystaniem technologii kanadyjskiej. Fascynacja nowym zawodem, w krótkim czasie doprowadziła do otwarcia własnego biznesu związanego ze stawianiem domów szkieletowych. Wspólnie z inżynierem Środowiska i Czystych Technologii w Energetyce, absolwentem Wydziału Energetyki Politechniki Śląskiej, założyli firmę DrewHome. W ten sposób narodził się profesjonalny producent obiektów szkieletowych kanadyjskich. Początkowo nasze domy szkieletowe stawialiśmy na wąskich obszarach południowej Polski, takich jak Małopolska, Śląsk czy okolice Bielska. Chcąc zdobyć większe doświadczenie i propagować technologię kanadyjską, zwaną inaczej szkieletową, postanowiliśmy rozszerzyć działalność o dodatkowe regiony. Nasza pasja i ciągle pogłębiana wiedza sprawiła, iż w krótkim czasie staliśmy się poważanym producentem budynków w technologii kanadyjskiej. Główna misja firmy DrewHome polega na rozpowszechnianiu nowatorskich rozwiązań, stosowanych w wielu krajach europejskich. Jako innowacyjny i doświadczony producent domów szkieletowych stawiamy na jakość, energooszczędność, ekologię oraz nowoczesność.

Stosowana w naszej pracy technologia wykonywania domów szkieletowych (kanadyjskich) daje możliwość budowy nie tylko komfortowych, funkcjonalnych budynków mieszkalnych. Najważniejszą zaletą tego typu nowoczesnego budownictwa jest energooszczędność oraz wyraźnie niższe koszty inwestycyjne (w przeciwieństwie do tradycyjnego budownictwa murowanego). Domy szkieletowe, których stawianiem zajmuje się nasza firma, należą do bardziej naturalnych i cieplejszych obiektów niż budynki murowane.

Jako uznany producent realizujący domy szkieletowe na terenach takich, jak Śląsk, Dolny Śląsk, Małopolska czy Mazowsze, oferujemy Państwu cztery odmienne opcje realizacji, tj. projekt samej konstrukcji, wykonanie stanu surowego zamkniętego, stanu deweloperskiego z instalacjami lub tzw. „pod klucz”. Nasze domy szkieletowe to doskonała propozycja dla miłośników wysokiej jakości, nastawionych na oszczędność energii oraz krótki okres cyklu inwestycyjnego (czas trwania budowy domu szkieletowego może wynieść blisko 2-3 miesiące). Mamy świadomość tego, jak ważna jest satysfakcja z inwestycji oraz zadowolenie z dalszej eksploatacji. Jako producent obiektów w technologii kanadyjskiej, stawiamy sobie za cel pełną satysfakcję klienta.

Stawiane przez naszą firmę domy szkieletowe to gwarancja precyzyjnego wykonania, a dodatkowo najwyższej jakości materiałów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiednio wykwalifikowanym pracownikom, jako producent domów szkieletowych, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom fachową pomoc na wszystkich etapach planowania oraz budowy.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe w domu szkieletowym

Dom energooszczędny

Chcesz, żeby Twój dom był ciepły. Bo ciepły dom jest komfortowy i do takiego chcesz właśnie wracać. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i właściwej izolacji masz pewność, że dom, który dla Ciebie zbudujemy szybko się nagrzeje, a rachunki za ogrzewanie będą niskie.

Budowa konstrukcji domu szkieletowego

Szybka budowa

Kiedy myślisz o budowie, chcesz, żeby poszła ona szybko i sprawnie. A co gdybyś mógł wykańczać swój dom już po trzech miesiącach? Nawet tyle może nam zająć budowa Twojego domu do stanu deweloperskiego. Taka szybkość to nie tylko wygoda, ale i oszczędność, jeśli korzystasz z kredytu.

Stalowa belka stropowa przy budowie konstrukcji domu szkieletowego

Solidność

Myśląc o budowie, chcesz zapewnić swoim bliskim bezpieczeństwo. Budując z nami masz gwarancję solidnej realizacji, popartej wieloletnim doświadczeniem i setkami zadowolonych Klientów. Możesz być pewien, że dom będzie służył Ci wiele lat.