Kontakt

Masz pytania odnośnie domów szkieletowych lub naszej oferty? Skontaktuj się z nami

Napisz przez formularz kontaktowy
Imię i Nazwisko
Twój e-mail
Jeśli piszesz w sprawie wyceny podaj także
Twój numer telefonu
Lokalizację budowy
Wybrany lub przykładowy projekt
Twoja wiadomość

Domy szkieletowe (kanadyjskie) biją rekordy popularności, a za ich budową przemawia szereg argumentów zdrowotnych, ekonomicznych oraz energooszczędnych.

Firma Drewhome specjalizuje się w budowie domów kanadyjskich. Łącząc doświadczenie ze stałym zdobywaniem umiejętności na temat najnowocześniejszych technologii, wznosimy trwałe i ciepłe domy kanadyjskie gólnie na terenie takich województw, jak Śląsk i Małopolska (zwłaszcza na obszarze miast: Katowice, Bielsko-Biała, Żywiec oraz Kraków) lecz nasze zakres działaności to cała Polska i państwa Unii Eropejskiej, budowaliśmy domy między innymi w Szwecji. Budujemy obiekty całoroczne w różnych standardach, począwszy od fundamentów, poprzez stan deweloperskiej aż po dom pod klucz.

Budowę energooszczędnych domów szkieletowych zawsze poprzedzamy wnikliwą analizą kosztów i projektu, wspólnie z klientem starając się wybrać optymalne rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, gdzie czekają na Państwa wyspecjalizowani pracownicy, służący fachową radą i pomocą we wszelkich kwestiach związanych z budową domów szkieletowych. Nasze domy szkieletowe doskonale wkomponowują się w otaczającą architekturę i przyrodę.