Kontakt

Masz pytania odnośnie domów szkieletowych lub naszej oferty? Skontaktuj się z nami

Napisz przez formularz kontaktowy
Imię i Nazwisko
Twój e-mail
Wycena jest możliwa tylko po wcześniejszej weryfikacji telefonicznej
Twój numer telefonu
Kod pocztowy budowy
Miejscowość budowy
Link do wybranego lub przykładowego projekt
Twoja wiadomość

Domy szkieletowe (kanadyjskie) biją rekordy popularności, a za ich budową przemawia szereg argumentów zdrowotnych, ekonomicznych oraz energooszczędnych.

Firma Drewhome specjalizuje się w budowie domów kanadyjskich. Łącząc doświadczenie ze stałym zdobywaniem umiejętności na temat najnowocześniejszych technologii, wznosimy trwałe i ciepłe domy kanadyjskie gólnie na terenie takich województw, jak Śląsk i Małopolska (zwłaszcza na obszarze miast: Katowice, Bielsko-Biała, Żywiec oraz Kraków) lecz nasze zakres działaności to cała Polska i państwa Unii Eropejskiej, budowaliśmy domy między innymi w Szwecji. Budujemy obiekty całoroczne w różnych standardach, począwszy od fundamentów, poprzez stan deweloperskiej aż po dom pod klucz.

Budowę energooszczędnych domów szkieletowych zawsze poprzedzamy wnikliwą analizą kosztów i projektu, wspólnie z klientem starając się wybrać optymalne rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, gdzie czekają na Państwa wyspecjalizowani pracownicy, służący fachową radą i pomocą we wszelkich kwestiach związanych z budową domów szkieletowych. Nasze domy szkieletowe doskonale wkomponowują się w otaczającą architekturę i przyrodę.