Blog DrewHome

W tym miejscu już wkrótce powstanie nasz nowy blog. W tej chwili znajdziesz tu nasze darmowe poradniki, ale wróć wkrótce, aby przeczytać więcej o technologii budowy domów szkieletowych i powiązanych z tym tematach.

Dlaczego warto budować domy szkieletowe?

Szukasz nowoczesnego podejścia do budowy? Sprawdź domy w technologii szkieletowej i dlaczego warto zainwestować w ich budowę.

Przeczytaj artykuł

Czy drewniany dom szkieletowy jest ognioodporny?

Dom drewniany a ognioodporność. Sprawdź, czym powinien charakteryzować się bezpieczny, ognioodporny dom szkieletowy i komu zlecić jego budowę!

Przeczytaj artykuł

Dom murowany czy szkieletowy? Wady i zalety obu rozwiązań

Rozprawiamy się z największymi mitami dotyczącymi domów szkieletowych i przedstawiamy ich niekwestionowane zalety. Zobacz najważniejsze informacje!

Przeczytaj artykuł

Mity o domach szkieletowych

Rozprawiamy się z największymi mitami dotyczącymi domów szkieletowych i przedstawiamy ich niekwestionowane zalety. Zobacz najważniejsze informacje!

Przeczytaj artykuł

Domy szkieletowe – czy mogą być jeszcze bardziej energooszczędne?

Czy dom szkieletowy może być energooszczędny? Sprawdź, co wpływa na energooszczędność budynków z drewna i jak obniżyć koszty ich eksploatacji!

Przeczytaj artykuł

Relacja Inwestora z Zabierzowa

Otrzymaliśmy od jednego z naszych Inwestorów z Zabierzowa relację z budowy i użytkowania Jego domu szkieletowego. Prezentujemy ją w niezmienionej formie na łamach naszej strony.

Przejdź do relacji

Darmowy poradnik o dokumentach i przygotowaniach do budowy do pobrania

Budując dom, będziesz musiał przeprowadzić wcześniej wiele przygotowań oraz zdobyć kilka dokumentów. Są to zarówno przygotowania i dokumenty niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę domu, jak i te, którymi powinieneś zająć się jeszcze wcześniej. W tym celu pobierz nasz darmowy poradnik o dokumentach i przygotowaniach do budowy, aby nic Ci nie umknęło.

Przejdź do pobierania

Darmowy poradnik o budowie domów szkieletowych zgodnie ze sztuką do pobrania

Budowa domu to nie lada przedsięwzięcie. W Polsce jest wielu specjalistów tzw. technologii tradycyjnej, czyli murowania. Niewielu zna się jednak na prawidłowej budowie domów szkieletowych. Przed wyborem wykonawcy, warto sprawdzić czy zrealizuje budowę zgodnie ze sztują budowlaną, a w czasie prac, warto go nadzorować. Temu służy nasz poradnik, który możesz pobrać za darmo.

Przejdź do pobierania