Projekty domów szkieletowych

Znajdź projekt swojego domu lub zaprojektuj go z nami

Projekt indywidualny

Pracownia architektoniczna Archiblas Bielsko-Biała

Zapraszamy do nas z koncepcją własnego domu, lub z pomysłem na dom znalezionym w katalogu czy Internecie. Może być to nawet dom w technologii tradycyjnej. Nasi projektanci zaprojektują go od nowa, dostosowując do Państwa indywidualnych potrzeb. Nadmienimy tutaj, iż projekt konstrukcji jest w cenie budowy domu, więc już na początku tak dużej inwestycji oszczędzacie pieniądze i czas. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowywane przez nas projekty domów szkieletowych odpowiadały konkretnym wymaganiom i oczekiwaniom klienta. Każdy przygotowywany przez nas projekt domu szkieletowego spełnia standardy domu energooszczędnego, możemy również wykonać projekt domu pasywnego i taki dom wybudować.

Gotowe projekty domów szkieletowych

Projekty domów szkieletowych spotykają się z coraz większym zainteresowaniem ze strony polskich inwestorów. Budynki wznoszone w technologii kanadyjskiej są trwałe, ciepłe i ekonomiczne, dlatego stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych obiektów murowanych. W serwisach poniżej znajdziesz tysiące projektów domów w różnych stylach i rozmiarach:

Portal z projektami domów z500
Portal z projektami domów Pro Arte
Studio projektowe Wachnik
Domy z miętą
Pracownia projektowa ANTA
Architekci Grubek i syn

Wszystkie powyższe portale i pracownie oferują projekty domów w technologii szkieletowej, ale istnieje także możliwość dostosowania projektu w innej technologii na potrzeby budownictwa szkieletowego.