Promocje

Tanie domy szkieletowy – promocje

Budowa domu to złożony proces, a całkowity jej koszt zależy od kilku czynników. Najważniejszymi są wy-sokiej jakości materiały, z których budujemy, a także czas pracy specjalistów. Jeśli szukasz trwałych i ekono-micznych rozwiązań to dobrym wyborem są tanie domy szkieletowe. Ceny energooszczędnych konstrukcji tego typu są przeważnie niższe od ich murowanych odpowiedników. Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z na-szych promocji i ofert od naszych partnerów. Zadzwoń lub napisz do nas, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej!
Wykonywanie próby szczelności w domu szkieletowym
Próba szczelności budynku

Podpisując umowę przedwstępną do końca roku, za darmo wykonamy w Twoim domu próbę szczelności budynku z usługą doszczelnienia. Dzięki temu znacząco podniesiesz parametry swojego domu.

Rabat w sieci Leroy Merlin
Rabat w Leroy Merlin

Na zakończenie budowy z DrewHome, otrzymasz 10% rabatu na zakupy w jednej z największych w Polsce sieci marketów budowlanych.

Rabat na schody Chudziński
Rabat na Schody Chudziński

Po podpisaniu umowy, otrzymasz rabat 5% na schody z montażem z firmy Chudziński, zaprojektowane i dopasowane do Twojego domu i stylu.

Rabat na kominki, piece i biokominki od firmy Kratki
Rabat na kominek z Kratki

Jako Klient DrewHome, otrzymasz 10% kominek, piec lub biokominek do swojego nowego domu lub ogrodu z bogatej oferty firmy Kratki.

Dlaczego domy szkieletowe są korzystne finansowo dla inwestorów?

Budowa domu murowanego to konieczność zakupu wielu materiałów. Najczęściej są to betonowe lub cera-miczne pustaki, które za pomocą zaprawy łączy się ze sobą, co jest czasochłonne. Problem ten jest znacząco ograniczony podczas budowy domu szkieletowego.

Konstrukcje szkieletowe, zbija się przy pomocy gwoździarek, dzięki czemu prace posuwają się bardzo szyb-ko. Nierzadko domki kanadyjskie powstają w zaledwie dwa tygodnie do etapu konstrukcji, co pozwala doprowadzić je do stanu deweloperskiego nawet w dwa miesiące. Cennik ustalany jest indywidualnie na pod-stawie projektu, lokalizacji i indywidualnych ustaleń – wystarczy, że nam je wyślesz, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Zastosowanie technologii szkieletowej to zatem oszczędność czasu, a co za tym idzie – pieniędzy. Na czas budowy inwestorzy często wynajmują mieszkania. I w tym zakresie szybsza budowa ma znaczenie i pozwala ograniczyć dodatkowe wydatki. Elementy konstrukcji są stosunkowo lekkie, co pozwala na tanie i szybkie ich łączenie na budowie.

Szybka budowa konstrukcji szkieletu to jednak nie wszystko. Niska cena budowy, to nie jedyna korzyść jaką otrzymujesz wybierając nasze domy szkieletowe. Budynek szkieletowy o tej samej powierzchni zabudowy zyskuje nawet 5% powierzchni wewnątrz względem budynku murowanego. Jest to szczególnie odczuwalne w przypadku obiektów o sporym metrażu. Możesz więc zyskać dodatkowe metry albo obniżyć koszt budowy, zmniejszając powierzchnię do wybudowania. Jeśli chcesz się przekonać – wyślij do nas projekt, a przygotujemy dla Ciebie indywidualny cennik za domy szkieletowe. Jeśli zdecydujesz się na budowę domu z nami, możesz też liczyć na liczne promocje: zarówno od nas, jak i od naszych partnerów, wśród których są sieć marketów budowlanych Leroy Merlin, fabryka schodów Chudziński oraz dostawca kominków i osprzętu do nich – firma Kratki. Nie tylko więc budowa jest korzystna finansowo, nie tylko zyskujesz przez to, że są to domy energooszczędne, ale także ograniczasz wydatki na wykończenie.

Domy szkieletowe – niskie koszty eksploatacji

Jedną z ważniejszych kwestii wpływających na koszty jest ogrzewanie jego wnętrz w sezonie jesienno-zimowym. Domki kanadyjskie można wyposażyć w dowolną instalację ogrzewania, w tym także c.o. w wy-lewce (tak zwana „podłogówka”) doprowadzoną do wszystkich pomieszczeń. Kluczowy jest jednak czas ich nagrzewania. Dlatego w domach o konstrukcji szkieletowej dobrze sprawdzają się źródła ciepła o niskiej bezwładności, dzięki którym można szybko zwiększyć temperaturę. Dzięki bardzo dobrej izolacji termiczne, która znajduje się między słupkami, nasze domy mają niską bezwładność cieplną. Bardzo szybko osiągają więc pożądaną temperaturę, bo nie trzeba nagrzewać murów – potem źródło ciepła tylko utrzymuje komfor-tową temperaturę.

Trwały, dobrze izolujący ciepło materiał sprawia, że oferowane przez nas konstrukcje to domy energooszczędne. Cena ich budowy jest przystępna, ale oszczędności dotyczą również samej eksploatacji. Oszczęd-ność zauważysz bowiem na kosztach ogrzewania, bez względu na to na jakie źródło ciepła się zdecydujesz. Możesz bowiem zdecydować się zarówno na kocioł na paliwo stałe, kocioł gazowy, pompę ciepła, lub promienniki. A dzięki promocjom od naszych partnerów, możesz zaopatrzyć swój dom w wyższej jakości źródło ogrzewania, bo zaoszczędzisz na pozostałych elementach wykończenia. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą i aktualnym cennikiem usług naszych partnerów.

Warto zwrócić też uwagę na rodzaje rozwiązań grzewczych, w jakie można wyposażyć domki kanadyjskie. Ceny poszczególnych urządzeń są różne: można bowiem postawić na niski koszt inwestycji, wybierając pane-le grzewcze, lub zainwestować więcej, np. w pompę ciepła, która jednak zwraca się już w ciągu kilkuletniej eksploatacji budynku. Istotne jest uwzględnienie w nim wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej wraz z odzyskiem ciepła (rekuperacji), która jest w naszej ofercie wyliczona w cenę. W ten sposób domy szkieletowe są również energooszczędne dzięki właściwemu przepływowi powietrza przekładającemu się na szyb-kie nagrzewanie pomieszczeń.

Czy warto budować domy kanadyjskie?

Wykonane z drewna budynki jednorodzinne są trwałe i jednocześnie energooszczędne. Warto je budować, jednak kluczowa jest ich realna cena i koszt eksploatacji. Wielu inwestorów zadaje sobie pytanie: ile kosztuje dom szkieletowy? Odpowiedź zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od powierzchni użytkowej, jaką ma mieć konstrukcja i jej poziomu skomplikowania. Im prostsza, tym mniejszy będzie budżet wymagany na jej wykonanie. Lukarny czy innego rodzaju dodatkowe elementy architektoniczne sprawią, że realizacja przedsięwzięcia będzie droższa.

Ostateczne koszty budowy są więc ustalane indywidualnie. Zapewniamy pełne wsparcie w tym zakresie, dysponując projektami tego typu obiektów oraz usługami architekta, który może wykonać projekt indywidu-alny. Przedstawimy Ci je, wskazując cennik oraz rozwiązania, które przynoszą oszczędności. Napisz do nas, jeśli Jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem. Cena zależy też od miejsca realizacji, dlatego w mailu napisz także, gdzie chcesz wybudować swój dom szkieletowy.

Przy wyborze oferty na domki kanadyjskie warto więc zwrócić uwagę także na inne elementy: poza jakością materiałów i doświadczeniem wykonawcy, także na promocje, dzięki którym możemy zaoszczędzić. Dzięki promocjom, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, możesz skupić się na jakości, zamiast wybierać tanie rozwiązania. Zależy nam także, aby dom, który dla Ciebie zbudujemy, miał jak najlepsze parametry. Nasze domy energooszczędne osiągają te parametry między innymi dzięki testowi szczelności i usłudze doszczelnienia, którą wykonujemy w jego trakcie. I w tym wypadku nie musisz przejmować się cennikiem, bo zrobimy to dla Ciebie gratis!