Opinie

Opinie o DrewHome zabrane w jednym miejscu

Oferteo

Opinie o DrewHome z portalu Oferteo

Przejdź do opinii na Oferteo

Przed rozpoczęciem całej inwestycji obawiałem się, czytając na internecie "straszne opowieści z placów budowy". W końcu skontaktowałem się z DrewHome i jak się okazało ich wybór na wykonawcę był strzałem w dziesiątkę. Po prawie pół roku od przykręcenia pierwszej deski podwalinowej wiem, że miałem szczęście. Ponieważ uczestniczyłem w całym procesie, od ułożenie desek podwalinowych, aż po ostatnie dotknięcie pędzelkiem podbitki, to odbiór był czystą formalnością. Przyszłych inwestorów, którzy są w takiej sytuacji, jak ja byłem rok temu, rozpaczliwie szukających tego dobrego, sprawdzonego wykonawcy, próbujący uzyskać naprawdę prawdziwe opinie (a nie wyssane z palca słodkie opowieści) zapraszam do siebie, można zobaczyć i dotknąć. Zrobiłem setki zdjęć z wszystkich etapów, dokumentując to na własne potrzeby (choćby aby wiedzieć co i gdzie jest "pod tynkiem"). A to jest najważniejsze, co jest w środku w konstrukcji domu - tego się już nie zobaczy na pięknym i wykończonym budynku. Ekipy DrewHome nie "budowały" tak po prostu, ale tworzyły nasz domek jak dzieło sztuki. Nie było tam miejsca "na skróty" albo "z tego się nie strzela". Akurat jestem z tych inwestorów, co to lubią wiedzieć co, jak i dlaczego. Więc na placu budowy byłem prawie co drugi dzień z zainteresowaniem podglądając technikę ich pracy. A było na co patrzeć, widząc jak oni są zgrani ze sobą - praca zespołowa, ale porozumiewanie się prawie bez słów. Mimo to zawsze mieli czas aby odpowiedzieć na moje pytania albo wyjaśnić "dlaczego tak to się robi". Dziękuję ekipie pana Miszy (wykończenie), ekipie pana Mirka (elektryka) i ludzi od wody, ekipie pana Wieśka (dach), ekipie pana Łukasza (konstrukcja). I oczywiście podziękowania dla pani Kasi (logistyka) i pana Wojtka. Dziękuję całej ekipie DrewHome za bezproblemową inwestycję, wykonanie w terminie i w kosztach.

Ryszard M

Z firmą DrewHome zbudowaliśmy dom według projektu Z7. Budowa trwała zaledwie 2 miesiące od momentu postawienia konstrukcji do wykończenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy każdej z ekip. Wszystko zostało wykonane starannie i z dbałością o każdy szczegół. Po zakończeniu budowy wszystko zostało dokładnie posprzątane, nawet okna się błyszczą. Polecam budowę z DrewHome każdemu, kto chce wybudować swój dom bez stresu. My o nic nie musieliśmy się martwić. Dziękujemy!

Gabriela S

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Drewhome. Polecamy ją każdemu, kto chciałby wybudować dom w technologii szkieletowej. Nasz dom powstał szybko i sprawnie. Mogliśmy liczyć na pełen profesjonalizm, doświadczenie, zaangażowanie i świetny kontakt całej ekipy Drewhome. Problemy były szybko rozwiązywane, usterki naprawiane, nasze zmiany w projekcie wprowadzane na bieżąco.

Marta R

DrewHome Firma wykonująca domy szkieletowe jest moim zdaniem najlepszą firmą na rynku w Polsce. Szefowie, jak i pracownicy biurowi są bardzo pomocni i kontaktowi z klientem w załatwieniu planów budowy, jak i pozwoleń budowy, również bardzo pozytywnie są w stanie polecić finansistę do spraw kredytowych. Wykonywanie budowy ekspresowo, dokładność i nowoczesność, jak najbardziej z najwyższej półki. Polecam jak najbardziej tę firmę, bo inne firmy są nierzetelne i niejasne w przedstawianiu oferty. DrewHome polecam znajomym, jak i innym osobom, które budują domy w takim stylu - moim zdaniem najbardziej ekologiczne i ekonomiczne domy. Bardzo ciepłe i szybkie wykonanie domu w 3 miesiące. Nigdy bym nie zamienił takiego domu na murowany. Polecam jeszcze raz Adam. Pozdrawiam firme DrewHome i właścicieli Pana Wojtka i Pana Roberta.

Adam C

Firma stawiała dla mnie konstrukcję drewnianą. Przyjechali zgodnie z harmonogramem i zakończyli dokładnie w czasie. Przeróbki i zmiany, które pojawiły się po drodze wprowadzano na bieżąco, bez żadnego problemu - łącznie ze zmianą konstrukcji dachu. Świetni fachowcy, którzy nie tylko dobrze wykonali swoją robotę, ale zgłaszali własne uwagi i robili np. dodatkowe wzmocnienia, które ich zdaniem były niezbędne. Jestem bardzo zadowolony i życzyłbym sobie, żeby wszystkie firmy, z którymi współpracowałem, były tak rzetelne i fachowe. Polecam.

Krzysztof T

Ofertę firmy Drewhome znalazłam na internecie. Długo zastanawiałam się, czy budować dom murowany, czy szkieletowy. Dopiero kontakt z Panem Robertem z firmy Drewhome przekonał mnie o podjęciu budowy domu systemem szkieletowym. Firma Drewhome okazała się bardzo solidna i profesjonalna. Wraz z mężem mieszkamy już ponad rok w domu wybudowanym przez Drewhome i jesteśmy bardzo zadowoleni, a zwłaszcza z niskich rachunków za ogrzewanie, ponieważ nie spodziewaliśmy się, że dom ten będzie tak ciepły. Z przyjemnością możemy polecić tę firmę.

Agnieszka S

Czekaliśmy do końca budowy, aby wystawić opinię i dzisiaj już możemy. Pełni obaw podejmowaliśmy współpracę z firmą DrewHome, gdyż wyszukaliśmy ją w internecie, bez jakiegoś polecenia. Dziś jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak się stało. Ekipa Rafała Sakwerdy współpracująca z firmą DrewHome, która robiła nam fundamenty, zrobiła to szybciej niż przypuszczaliśmy. Dodatkowo służyli radą w kilku kwestiach, co do których mieliśmy wątpliwości. Jakoś wykonania fundamentu bardzo dobra! Ekipa Łukasza, która robiła całą konstrukcję domu, to po prostu profesjonalizm w całej okazałości. Cała reszta, tzn. elektryka, wod.-kan., CO oraz wykończeniówka również bez zastrzeżeń. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni, nasz dom do stanu deweloperskiego został wybudowany w 2,5 miesiąca! Z czystym sumieniem możemy polecić usługi firmy DrewHome, a Właścicielom firmy życzymy dalszych sukcesów.

Kamila W

Sama współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Firma nie dość, że wywiązała się w 100% ze swojego obowiązku, to często służyła także radą i pomocą. Wszystkie ekipy pracujące przy budowie naszego domu wykazały się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Każdego rodzaju prace były bardzo często kontrolowane przez właścicieli firmy. Zgranie w czasie też na najwyższym poziomie. Bardzo dziękujemy wszystkim ekipom, panu Wojtkowi, a także pani Kasi i Oli. Przy współpracy z takimi ludźmi żałujemy, że czas budowy domu jest tak krótki, cieszymy się, że to właśnie wy spełniliście nasze największe marzenie! Pozdrawiamy!

Oliwia R

Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z firmą DrewHome i z pełną odpowiedzialnością polecamy ją każdemu, kto chciałby wybudować dom w technologii szkieletowej. Nasza budowa od samego początku była bardzo profesjonalnie przygotowana (przed podpisaniem umowy spotykaliśmy się z panem Wojtkiem 3 razy, który cierpliwie tłumaczył nam każdy szczegół konstrukcji) i realizowana przez cały zespół DrewHome zgodnie z dewizą, że inwestor i jego wymarzony dom są dla firmy najważniejsze. Wszystkie ekipy wykonawcze, jakie pojawiały się na budowie, to nie tylko znakomici fachowcy, ale też osoby potrafiące współpracować z inwestorem (nawet tak wymagającym jak my), potrafiący słuchać, doradzać, robić naprawdę wszystko, by realizacja budowy spełniała oczekiwania klienta. Co również bardzo ważne, nie było żadnych przestojów między ekipami wykonawczymi, jeden zespół wyjeżdżał, natychmiast pojawiał się następny, co zaowocowało powstaniem naszego wymarzonego domku w czasie zaledwie 10 tygodni. Szczerze i z całego serca polecamy firmę DrewHome za jakość, profesjonalizm i pasję, z jaką realizują nasze marzenia.

Jolanta R

Absolutnie z całego serca polecam firmę DrewHome do budowy domu. Powodów mogę wymieniać dziesiątki. Przede wszystkim znają się na swojej pracy, potrafią dokładnie wytłumaczyć laikowi, a nawet kobiecie laikowi - co, jak i dlaczego. Są to ludzie słowni i trzymający się ustalonych terminów. Kontakt z Panem Wojtkiem i Panem Robertem jest wyśmienity, zawsze służą pomocą, to samo dotyczy Pani Kasi. Ekipy pracują z wielkim zaangażowaniem, bardzo starannie wykonują pracę, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Każdego dnia jechałam na budowę z uśmiechem na ustach i nie po to, żeby pilnować pracowników, bo to kompletnie nie było potrzebne, ale żeby podziwiać to, jak szybko i pięknie rośnie mój wymarzony dom, a kontakt z pracownikami był czystą przyjemnością. Zawsze bardzo mili, odpowiadali na moje pytania i realizowali moje pomysły, a jeśli uważali, że któryś jest nie do końca dobry, to cierpliwie tłumaczyli dlaczego. Nie było żadnego problemu z przeróbkami, nawet jeśli wymyśliłam coś w ostatniej chwili, jeśli tylko dało się zmienić, to robili bez marudzenia. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam ekipy Pana Darka, Pana Łukasza, Pana Wiesia, Pana Miszy, wszystkich, którzy zadbali o to, żebym mogła cieszyć się własnym, cudownym domem i - dzięki sercu, które każda z tych osób włożyła w budowę - jestem pewna, że wspaniale nam się będzie w nim mieszkać. I za każdym razem, kiedy kolejna ekipa opuszczała plac budowy, łezka kręciła się w oku. Gdybym jeszcze raz miała wybrać firmę do budowy domu, z całą pewnością byłby to DREWHOME ❤️

Iwona K

Polecam firmę. Pełna realizacja od projektu po fachowe wykonanie.

Klaudia S

Z pełną odpowiedzialnością, a jednocześnie z dużym uznaniem dla całej ekipy polecam firmę DrewHome. Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, pomoc na każdym etapie inwestycji. Pomogła i szybko, i bezproblemowo w kilka miesięcy spełnić moje największe marzenie. Co więcej, wszystkie rady i sugestie dotyczące obniżenia kosztów utrzymania i eksploatacji już po pierwszym roku użytkowania okazały się uzasadnione i w pełni prawdziwe.

Beata H

Zleciłem wykonanie domu budowanego techniką szkieletową firmie DrewHome i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Mogę powiedzieć tyle: wysoki poziom wykonania prac, jak również fachowe doradztwo i najlepsze rozwiązania to cechy, którymi charakteryzuje się firma DrewHome. Mieszkam na stałe 400 km od miejsca, w którym rozpocząłem budowę i moja znajomość zagadnień związanych z budowlanką była ograniczona - właściciele firmy służyli mi poradą od pierwszego kontaktu. Na bieżąco informowano mnie o postępach prac na różnych etapach (również poprzez dokumentacje fotograficzną). Co do jakości wykonania - nie mam żadnych zastrzeżeń, perfect. Obdarzyłem firmę panów Roberta i Wojciecha pełnym zaufaniem i nie zawiodłem się. Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę DrewHome.

Bartek O

Na wstępie przepraszam, że moja opinia brzmi tak jak poprzedników, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy:) i tak samo jak inni, pełni obaw podejmowaliśmy współpracę z firmą DrewHome - również wyszukaliśmy ją w internecie, bez jakiegoś polecenia. Mieliśmy do wyboru przynajmniej pięć firm. Dziś jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak się stało. Ekipa Pana Pawła Ślemińskiego współpracująca z firmą DrewHome, która robiła nam płytę fundamentową, zrobiła to w pięć dni wraz z ogrzewaniem podłogowym. Jakość wykonania płyty fundamentowej bardzo dobra! Ekipa Pana Łukasza, która robiła całą konstrukcję domu to Mistrzowie Świata! Elektryka, wod.-kan., CO oraz wykończeniówka również bez zastrzeżeń. Pomoc Panów Wojtka i Roberta w podejmowaniu decyzji technicznych była niezastąpiona. Dom jest dokładnie taki, jaki sobie wymarzyliśmy. Ogólnie jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni, nasz dom do stanu deweloperskiego został wybudowany w 3 miesiące! Zachęcam do korzystania z usługi firmy DrewHome.

Robert I

Prace budowlane zostały wykonane zgodnie z przepisami i zasadami sztuki budowlanej, terminowo i z należytą starannością. Z całą pewnością mogę polecić firmę Drewhome jako Generalnego Wykonawcę domów w technologii szkieletowej.

Michał W

Firmę DrewHome poznaliśmy właśnie dzięki oferteo. Po złożeniu zapytania jako pierwsi odpowiedzieli, wysyłając równocześnie najlepszą ofertę. Nie było problemu z otrzymaniem kontaktu do wcześniejszych klientów, czy odwieszeniem aktualnych placów budowy. Po prześledzeniu kont społecznościowych firmy i widząc ile budują domów stwierdziłem, że mają bardzo duże doświadczenie i mają bardzo dobrą renomę. Współpraca od początku układała się bardzo dobrze. Zazwyczaj jako inwestor buduje się jeden dom w życiu i ciężko zrobić to w pełnej świadomości. Potem żałuje się wielu rzeczy i uświadamia, że trzeba było bardziej wykonawcy pilnować. Tutaj nie ma tego problemu. Oprócz biura i właściciela, którzy fachowo doradzali na poszczególnych etapach, miałem do dyspozycji pracowników na placu budowy. Pierwsza ekipa, która stawiała szkielet codziennie odpowiadała na kilkadziesiąt moich pytań dotyczących całej budowy. Nikt się nie śmiał z głupich pytań i wszyscy cierpliwie pomagali. Kolejnym wielkim plusem, jest holistyczna obsługa DrewHome. Do stanu deweloperskiego pełna koordynacja prac i ekip. Biuro dzwoni i przypomina o wybraniu kolorów elewacji i zamówieniu okien, żeby wszystko szło szybko i bez opóźnień. Ekipy nocują na budowie w firmowych przyczepach i mimo że mieszkamy na sąsiedniej do placu budowy działce, zawsze panowała cisza i spokój. Jakiekolwiek zastrzeżenia czy ewentualne poprawki są natychmiast wyjaśniane i poprawiane. Firmy współpracujące z DrewHome np. od instalacji wodkan, czy elektryki są bardzo profesjonalne również jeśli chodzi o doradztwo czy „obsługę gwarancyjną”. Jeśli chcecie mieć dom na lata i święty spokój to bardzo polecam współpracę z DrewHome.

Adam W

Pierwszy kontakt z firmą Drew Home miałem w październiku 2016. Przedstawiony koszt realizacji był zbliżony do innych ofert z regionu Małopolski. Dobre wrażenie zrobiło na mnie podejście do klienta. Wtedy też zdecydowałem się na podpisanie umowy przedwstępnej. Budowa miała się rozpocząć w 2017, jednak załatwianie formalności w urzędach zajęło znacznie więcej czasu niż zakładałem. Drew Home nie robił z tego powodu problemów. W końcu w lipcu 2018 na wcześniej wykonanej płycie fundamentowej pierwsza ekipa DH rozpoczęła wznoszenie konstrukcji. Tempo prac na tym etapie robiło nieprawdopodobne wrażenie. Po trzech tygodniach nowa ekipa zaczęła realizację kolejnych etapów. Prace trochę zwolniły (częściowo z przyczyn losowych). Stan deweloperski został osiągnięty pod koniec grudnia 2018. Jakość wykonania i użyte materiały były na dobrym poziomie. W trakcie współpracy zawsze mogłem liczyć na przedyskutowanie wątpliwości i radę, co do możliwych rozwiązań. Współpraca sympatyczna zarówno z właścicielami, paniami z biura, jak i ekipą na budowie. Uwagi zgłaszane przez „mojego” kierownika budowy były przyjmowane i uwzględniane przy wykonaniu, a drobne usterki usuwane. Generalnie kierownik budowy nie miał wielu uwag i na wszystkich etapach oceniał pracę jako dobrze wykonaną. W domu jeszcze nie mieszkam, jednak na obecnym etapie jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Drew Home i mogę tę firmę polecić każdemu, kto chciałby budować dom w technologii szkieletowej i uniknąć niepotrzebnego stresu.

Stanisław Ł

Z całą pewnością polecamy firmę DrewHome budującą nowoczesne domy w konstrukcji szkieletowej. Firma podeszła do każdego etapu budowy naszego domu z pełnym profesjonalizmem. Pan Wojciech i Pan Robert doradzili nam, w jaki sposób można zaoszczędzić i w co warto zainwestować. Po próbie szczelności wiemy, że nasz dom posiada parametry zbliżone do domu pasywnego - potrzebne będzie minimalne zużycie energii na jego ogrzanie. Firma Drewhome postawiła i wykończyła nasz dom w kilka miesięcy. Mieliśmy kilka zmian w projekcie, jak i na etapie budowy, gdzie bezproblemowo wszystkie pomysły zostały zrealizowane. Zachęcam wszystkich do współpracy z DrewHome. Firma umożliwia oglądanie swoich realizacji w trakcie budowy, co z pewnością ułatwiło nam podjęcie decyzji, jak i można było zobaczyć rzetelność i fachowość podwykonawców. Szczerze z żoną polecamy!

Mateusz K

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Solidne ekipy, wszyscy bardzo pomocni, zaangażowani, przygotowani, terminowi, uczciwi. 100% polecamy!

Katarzyna G

Mówią, że pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla teściowej, a trzeci dla siebie. Firma DrewHome na etapie oferty, czy w późniejszym kontakcie sprawia wrażenie, że to powiedzenie staje się nieaktualne. Polecam wszystkim Grupę DrewHome - Energooszczędne Budownictwo Szkieletowe!

Adam W

Polecamy współpracę z firmą DrewHome. Prace przebiegały sprawnie, bez problemów po drodze, a przede wszystkim solidnie.

Ewa J

Z wielką przyjemnością polecam firmę DREWHME, która jest firmą o wysokim poziomie profesjonalizmu. Od pierwszego spotkania ze współwłaścicielem Panem Robertem nie miałem wątpliwości co do fachowości firmy. Konkretne doradztwo zarówno w tematach związanych ze wszystkimi przygotowaniami do budowy, jak i co do rozwiązań technicznych. Prace realizowane terminowo przy pełnym zaangażowaniu ekipy. Bardzo miła atmosfera, życzliwość, otwartość i ogromna uczciwość wszystkich pracowników firmy. Wartym podkreślenia jest fakt bardzo dobrego kontaktu o każdej porze dnia przez 7 dni w tygodniu, a także szybkie reagowanie na jakiekolwiek sugestie czy uwagi, które przy takich inwestycjach zawsze się zdarzają. Nie bez znaczenia była dla mnie możliwość pozostawiania, z pełnym zaufaniem, ekipy na placu budowy, bo nie zawsze był czas „patrzeć na ręce”.

Paweł K

Po podjęciu decyzji o budowie domu przez firmę DREWHOME byłam pełna obaw, ponieważ budowa odbywała się "zdalnie", 100 km od miejsca zamieszkania. Jednak profesjonalizm budujących i komunikatywność, a zwłaszcza pomoc panów Wojtka i Roberta w podejmowaniu decyzji technicznych sprawiły, że moja inwestycja powstała szybko, bez problemów i mój dom jest dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłam. Chciałabym też bardzo docenić mojego majstra na budowie, pana Marcina, takich ludzi wśród budowlańców trudno spotkać. Mogę całkowicie szczerze polecić firmę DREWHOME dla klientów chcących szybko i solidnie wybudować dom szkieletowy - moja budowa była dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem. Pozdrawiam wszystkich pracowników!

Joanna M

Bardzo solidna i profesjonalna firma! Wraz z mężem mieszkamy już rok w domu wybudowanym przez Drewhome i jesteśmy bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem i przyjemnością możemy polecić tę firmę.

Aldona U

Od samego początku DrewHome podszedł do tematu profesjonalnie. Po uzyskaniu pozwolenia na budowę podpisaliśmy umowę docelową i dogadaliśmy wszelkie szczegóły takie jak przekrój ściany czy zastosowane materiały. Ustaliliśmy też termin rozpoczęcia robót. Mieliśmy trochę problemów z kredytem i nie mogliśmy rozpocząć budowy w wyznaczonym terminie. DrewHome nie robił żadnych problemów i spokojnie poczekali na nasz sygnał, że jesteśmy gotowi. Budowa rozpoczęła się 28 października a 15 dni później cała konstrukcja drewniana była gotowa. Kierownik budowy był bardzo zadowolony z jakości drewna oraz wykonanych prac i nie miał żadnych uwag. Bez problemu wprowadziliśmy drobne zmiany w projekcie i wszystko zostało zrobione bez żadnego problemu. W trakcie budowy mogłem liczyć na sprawny kontakt z „centralą” i dogadywać różne aktualne sprawy. Po konstrukcji weszła ekipa od ocieplenia oraz wykończenia. Na budowie utrzymywany był porządek, zgłaszane uwagi na bieżąco poprawiane. Przyszedł czas na instalacje. Podejście ekip bardzo profesjonalne, wszystko mogliśmy dogadać, panowie doradzili w kwestii rozmieszczenia gniazdek i przyłączy. Przed płytowaniem został wykonany test szczelności przy którym mogłem być osobiście. Pan obsługujący urządzenie wyjaśnił po co się to robi i na jakiej zasadzie to działa. Po wykonanym teście oraz doszczelnieniu newralgicznych miejsc przyszedł czas na płytowanie. Na końcu gładzie oraz elewacja zewnętrzna. No i koniec. Podsumowując przez całą budowę nie musieliśmy się niczym stresować ani przejmować. Ekipy DrewHome wykonywały swoją pracę starannie, dokładnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Reagowali od razu na wszelkie uwagi. Użyte materiały zgadzały się z tymi w umowie. Podejście do klienta stało na wzorowym poziomie przez cały okres budowy. Jestem pewien, że zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i nerwów decydując się na współpracę z DrewHome i powierzając im budowę naszego domu. Razem z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni i możemy szczerze każdemu polecić.

Marek B
Opineo

Opinie o DrewHome z portalu Opineo

Przejdź do opinii na Opineo

Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z firmą DrewHome i z pełną odpowiedzialnością polecamy ją każdemu, kto chciałby wybudować dom w technologii szkieletowej. Nasza budowa od samego początku była bardzo profesjonalnie przygotowana (przed podpisaniem umowy spotykaliśmy się z panem Wojtkiem 3 razy, który cierpliwie tłumaczył nam każdy szczegół konstrukcji) i realizowana przez cały zespół DrewHome zgodnie z dewizą, że inwestor i jego wymarzony dom są dla firmy najważniejsze. Wszystkie ekipy wykonawcze, jakie pojawiały się na budowie, to nie tylko znakomici fachowcy, ale też osoby potrafiące współpracować z inwestorem (nawet tak wymagającym jak my)

Jola

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą DrewHome. Nasz dom powstał w ekspresowym tempie. Wszystko zostało wykonane z należytą starannością. Jednym słowem, polecamy!

Gabriela Solich

Firma DrewHome wykonała dla nas dom w stanie deweloperskim. Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami domu który spełnia nasze oczekiwania. Szczególne słowa uznania kierujemy w stronę Pana Łukasza i Jego ekipy ciesielskiej, którzy zawsze służyli radą i cierpliwie odpowiadali na nasze pytania i wątpliwości. Świetnie zorganizowani, zawsze punktualni, charakteryzujący się wysoką kulturą osobistą. Serdecznie dziękujemy Panu Robertowi Drobnemu za spokój który wnosił podczas naszych wspólnych spotkań i rozmów telefonicznych, oraz za merytoryczną obsługę naszej budowy. Panu Wojciechowi Zapalskiemu dziękujemy za cenne podpowiedzi dotyczące wyboru odpowiednich materiałów budowlanych, a szczególnie za zdecydowaną propozycję wykonania klimatyzacji :) Chcielibyśmy szczególnie ciepło podziękować Pani Kasi Domaradzkiej za zrozumienie, cierpliwość i pełną obsługę logistyczną naszej inwestycji.

AKW

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Drewhome. Polecamy ją każdemu, kto chciałby wybudować dom w technologii szkieletowej. Nasz dom powstał szybko i sprawnie. Mogliśmy liczyć na pełen profesjonalizm, doświadczenie, zaangażowanie i świetny kontakt całej ekipy Drewhome. Problemy były szybko rozwiązywane, usterki naprawiane, nasze zmiany w projekcie wprowadzane na bieżąco.

Marta

DrewHome jest firmą z którą współpracowało nam się bardzo przyjemnie. Przyszliśmy do nich z własnym projektem, oraz z naszym architektem, który na szkieletach nieco życia spędził w USA - nie było żadnego problemu w realizacji oraz w komunikacji. Nigdy nie podeszli na zasadzie "ja wiem lepiej, i Inwestora nie posłucham" pomimo, że oczywiście jak to na budowie, tematy do dyskusji się pojawiały. DH został wstępnie też sprawdzony przez naszego architekta, który potwierdził, że stawiają domy dobrze. Nie kryją się ze swoimi budowami (jak to niektóre firmy) i z chęcią spotykają się na różnych budowach pokazując kolejne etapy. Mieszkamy w naszym 1,5 roku i muszę przyznać że jest bardzo ok :) Jak wspomniałem, podczas budowy pojawiały się większe czy mniejsze powody do dyskusji, ale zawsze mieliśmy pełne wsparcie od pana Roberta jak i Wojciecha, i chociaż nie zawsze "było im to w smak", to nigdy nie wycofali się z danego słowa - pełne uznanie! Pan Wojciech dba o finanse klienta, i jak pojawił się problem w kwestii wycena/hydraulik, nie dorzucił nam do faktury kilku tysięcy, tylko od razu zadzwonił, z pytaniem "co dalej" - w 2 dni znaleźliśmy rozwiązanie. Pan Robert jak to szef budowy, ma swoje pomysły ale można z nim się dogadać i wykonać dany etap "po swojemu". Ekipa pana Łukasza - pełny szacunek - warunki w jakich stawiali u nas dom, nie były łatwe - wzgórze, odsłonięte, mocne wiatry, luty.... jak ci Panowie to wytrzymali to ja nie wiem :) ale szkielet nie mały postawili momentalnie. Pan Darek - wykończenia - super ekipa, pełna profeska że tak powiem - jak coś gdzieś nie do końca wyszło, to poprawiali natychmiast. W naszej konstrukcji mieliśmy sporo dziwnych pomysłów, ale zawsze było otwarte podejście i otwarta rozmowa - co i jak zrealizować, bez próby uniknięcia trudnych tematów i schowania ich "pod dywan". Jeszcze raz powiem - polecam z całego serca całą ekipę. Wyceny też robią niezłe - u nas na koniec, różnica pomiędzy wyceną a końcowym kosztem wyniosła 100 (sto) złotych - i to na naszą korzyść! :) Pozdrawiam - i w razie pytań zapraszam.

Paweł K

DrewHome Firma wykonująca Domy szkieletowe jest moim zdaniem najlepsza firma na rynku w Polsce. Szefowie jak i pracownicy biurowi są bardzo pomocni i kontaktowi z klientem w załatwieniu Planów budowy jak i pozwoleń budowy również bardzo pozytywnie są wstanie polecić finansistę do spraw kredytowych. Wykonywanie budowy ekspresowo dokładność i nowoczesność jak najbardziej z najwyższej półki. Polecam jak najbardziej tą firmę bo inne firmy są nie rzetelne i nie jasne w przedstawianiu oferty. DrewHome polecam znajomym jak i innym osobą które budują domy w takim stylu moim zdaniem najbardziej ekologiczne i ekonomiczne domy bardzo ciepłe i szybkie wykonanie domu w 3 miesiące nigdy bym nie zamienił takiego domu na murowany polecam jeszcze raz Adam Czyż pozdrawiam Firme DrewHome i właścicieli Pana Wojtka i Pana Roberta.

Adam

Ja polecam firmę DREWHOME z którą budowałem dom. Jetem zadowolony ze współpracy, z jakości wykonanych prac i profesjonalnego doradztwa Pana Roberta. Ekipy, które wykonywały u mnie prace to super chłopaki, pozdrawiam majstrów, Łukasza z ekipy ciesielskiej i Marcina z wykończeniowej, zrobili kawał dobrej roboty. 100% POLECAM!

BartOch

Zdecydowanie polecamy firmę Drewhome jako wykonawcę domu w technologii szkieletowej. Dlaczego? Ciężko w paru zdaniach streścić kilka miesięcy budowy oraz ponad rok planowania. W paru punktach postaramy się zawrzeć najważniejsze dla inwestorów zalety współpracy z firmą Drewhome. 1. Mój kierownik budowy, jak usłyszał o tym, że dom ma być w technologii szkieletowej, zadał mi jedno pytanie: "Jakie drewno stosują na konstrukcję?". Kluczem do długowieczności takiego domu jest jakość drewna, ale jak się okazuje, nie jest to takie oczywiste dla wszystkich firm na rynku. Firma Drewhome stosuje drewno suszone komorowo, czterostronnie strugane klasy C24 z certyfikatem CE. Mierzyliśmy wilgotność drewna dzień po przywiezieniu na budowę i mimo deszczowego okresu; wyszło ok. 14-15%, co stanowi mniej niż deklarowane 18%. 2. Nasz dom został wykonany z precyzją co do 1cm; ekipa, która pracowała w naszym domu, naprawdę zadbała o szczegóły. Nie zdarza się chyba często, aby pracownik samodzielnie korygował drobne uchybienia, bez żadnej uwagi ze strony inwestora. Pracownicy informowali nas o kolejnych krokach, sugerowali rozwiązania i służyli dobrą radą. Z wyprzedzeniem informowano nas o decyzjach, które trzeba podjąć podczas prac. 3. Cena z umowy przedwstępnej, którą podpisaliśmy na pierwszym spotkaniu, nie zmieniła się przez rok od podpisania umowy, mimo, że ceny materiałów i usług wzrosły kilkakrotnie w tym czasie. Dopłaty do kilku etapów wynikały jedynie ze zmian w zakresie użycia innych materiałów, ilości tych materiałów oraz innych modyfikacji w trakcie prac. Były one opcjonalne, a rozliczenie wartości dopłat było jasno i klarownie skalkulowane. 4. Domy firmy Drewhome są budowane nowocześnie z nastawieniem na trendy ekologiczne. Firma dba o wysoki standard szczelności i sama sugeruje wykonanie testu szczelności na koniec. Użyte materiały izolacyjne i folie wiatro- i paroizolacyjne są standardem. Materiały są renomowanych firm o niskich współczynnikach przenikalności cieplnej. Dokładność i staranność montażu izolacji jest na wysokim poziomie. 5. W tej firmie nie usłyszeliśmy zwrotu "nie da się". Sporo modyfikowaliśmy w naszym domu i zawsze, oczywiście w ramach norm budowlanych, można było dokonać zmian i wprowadzić nowe rozwiązania. 6. Firma ma sporo kontaktów i zaprzyjaźnionych podwykonawców. Z polecenia dostaliśmy namiar na architekta, który poprowadził nas przez kolejne etapy wykonania projektu indywidualnego oraz wykonawcę murów oporowych i fundamentu. Mimo, że działka jest ze znacznym spadkiem, to projekt zagospodarowania terenu był strzałem w 10-tkę. Firma poleciła nam także świetnego doradcę kredytowego, z którego pracy jesteśmy bardzo zadowoleni. 7. Kontakt z firmą jest znakomity. Już na starcie dostajemy jasne informacje, co robić w fazie planowania inwestycji. Można zadzwonić z każdym pytaniem i dostać jasne wskazówki oparte na rzetelnej wiedzy połączonej z praktyką. 8. Firma jest głównym sponsorem i współorganizatorem górskiej imprezy biegowej Beskidzki Topór Drewhome. Jestem biegaczem, więc dla mnie osobiście to również atut tej firmy. Szefowie firmy biegają i sami startują w zawodach. Z obserwacji życiowych wiem, że cechy takie jak konsekwencja, upór w dążeniu do celu i pozytywne myślenie wyniesione z pasji, przenikają na inne sfery życia. To czyni dla mnie takich partnerów do inwestycji zdecydowanie bardziej wiarygodnymi. Jako zadowolony klient osobiście zaliczyłem już jednego Toporka 2019. Zamierzam pojawić się także za rok, bo to świetna impreza, którą też polecam. Budowa domu to wielka inwestycja. Większość z nas podejmuje to wyzwanie tylko raz w życiu i na ten cel poświęca sporo środków, czasu i energii, więc eksperymentowanie z niepewnym wykonawcą jest dużym ryzykiem. My nie mieliśmy żadnych problemów podczas współpracy z firmą Drewhome, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego (stan deweloperski), więc polecamy tę firmę z czystym sumieniem. Jeszcze raz dziękujemy za realizację naszego wymarzonego domku!

Maciek

Z wielką przyjemnością mogę polecić firmę DrewHome do budowy domu w technologii szkieletowej. Pełne zrozumienie w przygotowaniach do budowy jak i podczas jej przebiegu. Wielkie uznanie dla ekipy ciesielskiej Pana Lukasza, ktorzy w ciagu 2 tygodni postawili cala konstrukcję budynku z niebywałą dokładnością. Kolejne ekipy również wykazaly pelen profesjonalizm. Pan Robert regularnie kontrolowal postep prac i ich przebieg a Biuro szybko reagowalo na nasze uwagi i ewentualne zmiany. W domu dopiero się "instalujemy" ale juz wiemy ze wybor DrewHome na wykonwace to dobry wybór. Mamy nadzieję ze to samo bedziemy mogli powiedzieć za kilka lat :) Dziękujemy wszystkim pracownikom i Właścicielom za współpracę. TM

Tomek M

Firma stawiała dla mnie konstrukcję drewnianą. Przyjechali zgodnie z harmonogramem i zakończyli dokładnie w czasie. Przeróbki i zmiany, który pojawiły się po drodze wprowadzano na bieżąco, bez żadnego problemu - łączenie ze zmianą konstrukcji dachu. Świetni fachowcy, którzy nie tylko dobrze wykonali swoją robotę, ale zgłaszali własne uwagi i robili np. dodatkowe wzmocnienia, które ich zdaniem były niezbędne. Jestem bardzo zadowolony i życzyłbym sobie, że wszystkie firmy, z którymi współpracowałem były tak rzetelne i fachowe. POLECAM.

Krzysztof

Z czystym sumieniem polecam firmę DrewHome! Wybudowali nasz dom szybko i sprawnie, przede wszystkim solidnie, a nie był to prosty projekt. Dziękujemy :)

Ewa

Z wielką przyjemnością polecam firmę DREWHME która jest firmą o wysokim poziomie profesjonalizmu. Od pierwszego spotkania ze współwłaścicielem Panem Robertem nie miałem wątpliwości co do fachowości firmy. Konkretne doradztwo zarówno w tematach związanych ze wszystkimi przygotowaniami do budowy jak i co do rozwiązań technicznych. Prace realizowane terminowo przy pełnym zaangażowaniu ekipy. Bardzo miła atmosfera, życzliwość, otwartość i ogromna uczciwość wszystkich pracowników firmy. Wartym podkreślenia jest fakt bardzo dobrego kontaktu o każdej porze dnia przez 7 dni w tygodniu a także szybkie reagowanie na jakiekolwiek sugestie czy uwagi które przy takich inwestycjach zawsze się zdarzają. Nie bez znaczenia była dla mnie możliwość pozostawiania, z pełnym zaufaniem, ekipy na placu budowy bo nie zawsze był czas „patrzeć na ręce” .

Pawel

Pierwszy kontakt z firmą Drew Home miałem w październiku 2016. Przedstawiony koszt realizacji był zbliżony do innych ofert z regionu Małopolski. Dobre wrażenie zrobiło na mnie podejście do klienta. W lipcu 2018 na wcześniej wykonanej płycie fundamentowej pierwsza ekipa DH rozpoczęła wznoszenie konstrukcji. Tempo prac na tym etapie robiło nieprawdopodobne wrażenie. Po trzech tygodniach nowa ekipa zaczęła realizację kolejnych etapów. Prace trochę zwolniły (częściowo z przyczyn losowych). Stan deweloperski został osiągnięty pod koniec grudnia 2018. Jakość wykonania i użyte materiały były na dobrym poziomie. W trakcie współpracy zawsze mogłem liczyć na przedyskutowanie wątpliwości i radę, co do możliwych rozwiązań. Współpraca sympatyczna zarówno z właścicielami, paniami z biura jak i ekipą na budowie. Uwagi zgłaszane przeze mnie jak i mojego kierownika budowy były przyjmowane i uwzględniane przy wykonaniu, a drobne usterki usuwane. Generalnie kierownik budowy nie miał wielu uwag i na wszystkich etapach oceniał pracę jako dobrze wykonaną. W domu jeszcze nie mieszkam, jednak na obecnym etapie jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Drew Home i mogę tę firmę polecić każdemu, kto chciałby budować dom w technologii szkieletowej i uniknąć niepotrzebnego stresu.

Stanley

Gorąco polecamy firmę DrewHome! Współpraca z firmą podczas naszej inwestycji była na wysokim poziomie. Bardzo dobry kontakt z właścicielami z Panem Robertem, Wojciechem jak również z biurem. Od samego początku mogliśmy liczyć na profesjonalizm obsługi klienta oraz pomoc, poradę w wielu pojawiających się wątpliwościach. Jesteśmy zadowoleni z prac prowadzonych przez każdą z ekip, zwłaszcza ekip odpowiedzialnych za wykonanie konstrukcji, pokrycie dachu, wykończenie i ekipę od elektryki. serdecznie polecamy!

Damian

Chciałam zamieścić opinię na temat firmy Drewhome ponieważ jesteśmy z meżem bardzo zadowoleni ze współpracy. Zarówno Pan Wojtek jak i Pan Robert z olbrzymim profesjonalizmem podchodzili do kolejnych etapów naszej budowy. Każdy etap mieliśmy dokładnie omówiony a kiedy pojawiały się nieoczekiwane zmiany na bieżąco bylismy o nich informowani. Ekipa, Pana Adama stawiająca konstrukcję - dla nas "mistrzostwo". Sprawnie, dokładnie, bez jakichkolwiek poślizgów. Wykończenia z ekipą Pana Przemka - czysta przyjemność. Wszystkie nasze uwagi i moje zachcianki były realizowane (oczywiście zgodnie z prawem bydowlanym ;-)). Panie Alicja i Katarzyna z biura zajmujące się zaopatrzeniem oraz zamówieniami - do rany przyłóż. Zawsze miłe i serdeczne, mimo naszych częstych zmian zdania. Firma Drewhome skierowała nas do architekta, ze względu na konieczność wykonania indywidualnych rozwiazań w domu, który cierpliwie dokonywał zmian bez dodatkowych opłat oraz poleciła stolarza, ktory wykonał nam przecudne schody. Pan Wojtek jest specjalistą jesli chodzi o szukanie tańszych rozwiązań, dzięki jego pomysłom zaoszczędzilismy "parę złotych". Pan Robert dobrał za to najlepsze materiały do budowy naszego domu - zgodnie z naszymi potrzebami. Dom spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Wyszedł nas taniej niż taki sam dom z cegły czy keramzytu. Po próbach szczelności jesteśmy przekonani, że opłacało się zainwestować w dobrej jakości materiały bo przekłada się to na energooszczedność. Z czystym sumieniem polecam firmę Drewhome osobom, którym zależy na solidności, czasie i oszczędnościach w przyszłości.

Michalina

Drewhome to firma która zna sztukę budownictwa szkieletowego w pełni. Nasz dom powstał w 4 miesiace. Jakość konstukcji i wykończeń nie pozostawia nic do życzenia, zarówno w opinii naszej jako inwestorów, ale także kierownika budowy jaki kolejnych wykonawcow wykanczajacych dom, ktorzy niejednokrotnie potwierdzali ze tak ladnie postawionego budynku szkieletowgo jeszcze nie widzieli. Ekipy Drewhomu pracowaly na najwyzszych obrotach, na zakładkę, nie powodując przesuniec terminow. Komunikacja zarówno między ekipami jak i z wlascicielami firmy bardzo sprawna. O kazdej porze moglismy liczyc na fachowe doradztwo. Wszelkie problemy czy dodatkowe rozwiazania ( a bylo ich niewiele) byly rozwiazywane natychmiastowo i bez zbednych negocjacji. To co cenimy sobie najbardziej to przemila atmosfera w jakiej dom powstawal, Kazda wizyta na budowie byla przyjemnością. Drewhome zaoszczedził nam wiele nerwów związanych z budową i za to bardzo dziekujemy. Za chwilę wprowadzamy sie do domu, który wiemy że jest solidny i perfekcyjnie wykonany. Firmę polecamy bez zastanowienia i żadnego ale...Naprawde warto!

drobina77

Zleciłem wykonanie domu budowanego techniką szkieletową firmie DrewHome i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Mogę powiedzieć tyle: wysoki poziom wykonania prac jak również fachowe doradctwo i najlepsze rozwiazania to cechy którymi charakteryzuje się firma DrewHome. Mieszkam na stałe 400 km od miejsca w którym rozpocząłem budowę i moja znajomość zagadnień związanych z budowlanką była ograniczona - właściciele firmy służyli mi poradą od pierwszego kontaktu. Na bieżąco informowano mnie o postepach prac na różnych etapach (również poprzez dokumentacje fotograficzną). Co do jakości wykonania - nie mam żadych zastrzeżeń, perfekt. Obdarzyłem firmę panów: Roberta i Wojciecha pełnym zaufaniem i nie zawiodłem się. Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę DrewHome Bartek O

Bartek

polecam firmę Drewhome od samego początku do samego końca super kontakt z Panem Robertem co do budowy nasz domek powstał w błyskawicznym tempie PODZIĘKOWANIA dla Super Majstra Łukasza :-) i jego ekipy Kuba - Kazek - Piotrek pełen profesjonalizm !!!!!!!!nie wyobrażałam sobie , że w tak szybkim tempie moze powstać konstrukcja domu chłopaki pracowici, służą pomocą itp nic dodać nic ująć. Jesteśmy zadowoleni czas zacząć robić środek :-) pozdrowienia dla całej firmy DrewHome pozdrawiamy Sandra i Karol z Nysy :-)

SandraNysa
Facebook

Opinie o DrewHome na Facebooku

Przejdź do opinii na Facebooku

Przed rozpoczęciem całej inwestycji obawiałem się, czytając na internecie "straszne opowieści z placów budowy". W końcu skontaktowałem się z DrewHome i jak się okazało ich wybór na wykonawcę był strzałem w dziesiątkę. Po prawie pół roku od przykręcenia pierwszej deski podwalinowej do płyty fundamentowej wiem, że miałem szczęście. Ponieważ praktycznie "uczestniczyłem" w całym procesie, od ułożenie desek podwalinowych, aż po ostatnie "dotknięcie" pędzelkiem podbitki, to odbiór był czystą formalnością. Przyszłych inwestorów, którzy są w takiej sytuacji, jak ja byłem rok temu, rozpaczliwie szukających tego dobrego, sprawdzonego wykonawcy, próbujący uzyskać naprawdę prawdziwe opinie (a nie wyssane z palca słodkie opowieści) zapraszam do siebie, można zobaczyć i dotknąć. Zrobiłem setki zdjęć z wszystkich etapów, dokumentując to na własne potrzeby (choćby aby wiedzieć co i gdzie jest "pod tynkiem"). A własnie to jest najważniejsze, co jest tam w środku w konstrukcji domu - tego się już nie zobaczy na pięknym i wykończonym budynku. Powiem tak: ekipy DrewHome nie "budowały" tak po prostu, ale tworzyły nasz domek jak dzieło sztuki. Nie było tam miejsca "na skróty" albo "z tego się nie strzela". Akurat jestem z tych inwestorów, co to lubią wiedzieć co, jak i dlaczego. Więc na placu budowy byłem prawie co drugi dzień z zainteresowaniem podglądając technikę ich pracy. A było na co patrzeć, widząc jak oni są zgrani ze sobą - praca zespołowa, ale porozumiewanie się prawie bez słów. Mimo to zawsze mieli czas aby odpowiedzieć na moje pytania albo wyjaśnić "dlaczego tak to się robi". Teraz, gdy zostałem zam na sam z domem dokładnie takim jak sobie wymyśliłem pozostaje czas na podziękowania. Dziękuje ekipie Miszy, ludziom, którzy są dumni ze swojego dzieła, u których "może być" nie występuje w słowniku. Dziękuję ekipie Mirka (elektryka) i ludzi od wody, którzy adoptując się do restrykcji COVID19 pracowali non stop od rana do rana i uzbroili dom w kilometry kabli i dziesiątki metrów rur (naprawdę w domu jest ponad 2 km przewodów). Dziękuję ekipie pana Wieśka (dach) - szybko, sprawnie i bezbłędnie. Dziękuję ekipie pana Łuksza - to naprawdę była przyjemność obserwować jak oni pracują. Oczywiście nie pominę tu w podziękowaniach pani Kasi - zawsze pomocna we wszelkich sprawach logistycznych czy doboru materiałów. No i wielkie podziękowania dla pana Wojtka za doskonałą organizację całego przedsięwzięcia, pomocy w rozwiązaniach konstrukcyjnych czy wykończeniowych. Dziękuję całej ekipie DrewHome za bezproblemową inwestycję, wykonanie w terminie i w kosztach. Wiele się przy was nauczyłem.

Ryszard Malinowski

Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z firmą DrewHome i z pełną odpowiedzialnością polecamy ją każdemu, kto chciałby wybudować dom w technologii szkieletowej. Nasza budowa od samego początku była bardzo profesjonalnie przygotowana (przed podpisaniem umowy spotykaliśmy się z panem Wojtkiem 3 razy, który cierpliwie tłumaczył nam każdy szczegół konstrukcji) i realizowana przez cały zespół DrewHome zgodnie z dewizą, że inwestor i jego wymarzony dom są dla firmy najważniejsze. Wszystkie ekipy wykonawcze, jakie pojawiały się na budowie, to nie tylko znakomici fachowcy, ale też osoby potrafiące współpracować z inwestorem (nawet tak wymagającym jak my 😊), potrafiący słuchać, doradzać, robić naprawdę wszystko, by realizacja budowy spełniała oczekiwania klienta. Co również bardzo ważne, nie było żadnych przestojów między ekipami wykonawczymi, jeden zespół wyjeżdżał, natychmiast pojawiał się następny, co zaowocowało powstaniem naszego wymarzonego domku w czasie zaledwie 10 tygodni 😊 😊 😊 Szczerze i z całego serca polecamy firmę DrewHome za jakość, profesjonalizm i pasję, z jaką realizują nasze marzenia.

Jolanta Romik

Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu firmę Drewhome. 5 lat temu spełnili moje marzenie o pięknym i ciepłym domu w technologii szkieletowej. Minęło już trochę czasu i z tej perspektywy mogę powiedzieć, że nie widzę żadnych ubytków związanych z użytkowaniem domu, czy też upływem czasu. Jest bardzo oszczędny, ciepły zimą, a chłodny latem. Wykonanie wykończenia było finalnie bardzo trwałe i do dziś nie wymaga od nas nakładów. W trakcie budowy wszystkie uwagi zostały uwzględnione i nie było problemów ze zmianami, czy też komunikacją z ekipą. Firma zarządzana jest przez profesjonalistów, charakteryzujących się wysoką kulturą osobistą. To firma innowacyjna i otwarta na śmiałe projekty architektoniczne. Każdemu, kto mnie pyta, szczerze polecam Drewhome.

Anna Kornecka

Po realizacji budowy do stanu deweloperskiego mogę uznać, że DrewHome to był dobry wybór. Przede wszystkim na etapie wybierania wykonawcy, dobre wrażenie zrobiło na mnie podejście do klienta. Po podpisaniu umowy przedwstępnej DrewHome nie robił problemów z powodu przesuwającego się terminu rozpoczęcia prac (formalności w urzędach trwały znacznie dłużej niż zakładałem). W końcu w lipcu 2018 ekipa pana Łukasza rozpoczęła wznoszenie konstrukcji. Tempo prac na tym etapie robiło nieprawdopodobne wrażenie. Po trzech tygodniach ekipa pana Marka zaczęła realizację kolejnych etapów. Prace trochę zwolniły (częściowo z przyczyn losowych). Stan deweloperski został osiągnięty pod koniec grudnia 2018. Jakość wykonania i użyte materiały były na dobrym poziomie. W trakcie współpracy zawsze mogłem liczyć na przedyskutowanie wątpliwości i radę, co do możliwych rozwiązań. Współpraca sympatyczna zarówno z właścicielami, paniami z biura jak i ekipą na budowie. Uwagi zgłaszane przez „mojego” kierownika budowy były przyjmowane i uwzględniane przy wykonaniu, a drobne usterki usuwane. Generalnie kierownik budowy nie miał wielu uwag i na wszystkich etapach oceniał pracę jako dobrze wykonaną. W domu jeszcze nie mieszkam, jednak na obecnym etapie jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Drew Home i mogę tę firmę polecić każdemu, kto chciałby budować dom w technologii szkieletowej i uniknąć niepotrzebnego stresu.

Stanisław Łapiński

Wspolpraca super. Wszystko na czas. Materialy bardzo dobrej jakosci. Polecamy😁😁a dzis mily gest.. Upominki od firmy😁😁

Ewelina Krucikowska

Absolutnie z całego serca polecam firmę DrewHome do budowy domu. Powodów mogę wymieniać dziesiątki. Przede wszystkim znają się na swojej pracy, potrafią dokładnie wytłumaczyć laikowi a nawet kobiecie laikowi co jak i dlaczego. Są to ludzie słowni i trzymający się ustalonych terminów. Kontakt z Panem Wojtkiem i Panem Robertem jest wyśmienity zawsze służą pomocą to samo Dotyczy Pani Kasi. Ekipy pracują z wielkim zaangażowaniem bardzo starannie wykonują pracę dbając o najdrobniejsze szczegóły. Każdego dnia jechałam na budowę z uśmiechem na ustach i nie po to żeby pilnować pracowników, bo to kompletnie nie było potrzebne, ale żeby podziwiać to jak szybko i pięknie rośnie mój wymarzony dom a kontakt z pracownikami był czystą przyjemnością. Zawsze bardzo mili, odpowiadali na moje pytania i realizowali moje pomysły a jeśli uważali, że któryś jest nie do końca dobry to cierpliwie tłumaczyli dlaczego. Nie było żadnego problemu z przeróbkami nawet jeśli wymyśliłam coś w ostatniej chwili, jeśli tylko dało się zmienić to robili bez marudzenia. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam Ekipy Pana Darka, Pana Łukasza, Pana Wiesia, Pana Miszy, wszystkich którzy zadbali o to żebym mogła Cieszyć się własnym, cudownym domem i dzięki sercu, które każda z tych osób włożyła w budowę jestem pewna, że wspaniale nam się będzie w nim mieszkać. I za każdym razem kiedy kolejna ekipa opuszczała plac budowy łezka kręciła się w oku. Gdybym jeszcze raz miała wybrać firmę do budowy domu z całą pewnością byłby to DREWHOME ❤️

Iwona Kilos

Właśnie jesteśmy po przeprowadzce do domu budowanego z firmą DrewHome. Sama współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Firma nie dość, że wywiązała się w 100 % ze swojego obowiązku to często służyła także radą i pomocą. Wszystkie ekipy pracujące przy budowie naszego domu wykazały się profesionalizmem i zaangażowaniem. Każdego rodzaju prace były bardzo często kontrolowane przez właścicieli firmy. Zgranie w czasie też na najwyższym poziomie. Bardzo dziękujemy wszystkim ekipom, panu Wojtkowi oraz Robertowi, a także pani Kasi i pani Alinie. Przy współpracy z takimi ludźmi żałujemy, że czas budowy domu jest tak krótki, cieszymy się że to właśnie wy spełniliście nasze największe marzenie! Pozdrawiamy!

Oliwia Różacka

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Drewhome. Polecamy ją każdemu, kto chciałby wybudować dom w technologii szkieletowej. Nasz dom powstał szybko i sprawnie. Mogliśmy liczyć na pełen profesjonalizm, doświadczenie, zaangażowanie i świetny kontakt całej ekipy Drewhome. Problemy były szybko rozwiązywane, usterki naprawiane, nasze zmiany w projekcie wprowadzane na bieżąco. Dziękujemy właścicielom Panom Wojtkowi i Robertowi, ekipom na czele z Panem Darkiem, Marcinem i Łukaszem, a także Pani Kasi, Alinie i Oli za ciężką i owocną pracę.

Marta Razowska

Pora na podsumowanie kolejnego etapu budowy. Jak poprzednio, staranne wykonawstwo, gotowość do realizacji pomysłów inwestora, zgłaszanych czasem w ostatniej chwili. Wyrazy uznania za prace hydrauliczne oraz instalację elektryczną. Miła, kulturalna załoga z majstrem Kubą na czele, dla którego szczególne podziękowania.

Jan Grodowski

Jesteśmy bardzo zadowoleni, solidne ekipy, widać doświadczenie, wszyscy bardzo pomocni, zaangażowani, przygotowani, terminowi, uczciwi. 100% polecamy!!

Katarzyna Grzybek

Drewhome to firma która zna sztukę budownictwa szkieletowego w pełni. Nasz dom powstał w 4 miesiace. Jakość konstukcji i wykończeń nie pozostawia nic do życzenia, zarówno w opinii naszej jako inwestorów, ale także kierownika budowy jaki kolejnych wykonawcow wykanczajacych dom, ktorzy niejednokrotnie potwierdzali ze tak ladnie postawionego budynku szkieletowgo jeszcze nie widzieli. Ekipy Drewhomu pracowaly na najwyzszych obrotach, na zakładkę, nie powodując przesuniec terminow. Komunikacja zarówno między ekipami jak i z wlascicielami firmy bardzo sprawna. O kazdej porze moglismy liczyc na fachowe doradztwo. Wszelkie problemy czy dodatkowe rozwiazania ( a bylo ich niewiele) byly rozwiazywane natychmiastowo i bez zbednych negocjacji. To co cenimy sobie najbardziej to przemila atmosfera w jakiej dom powstawal, Kazda wizyta na budowie byla przyjemnością. Drewhome zaoszczedził nam wiele nerwów związanych z budową i za to bardzo dziekujemy. Za chwilę wprowadzamy sie do domu, który wiemy że jest solidny i perfekcyjnie wykonany. Firmę polecamy bez zastanowienia i żadnego ale...Naprawde warto!

Apogeum Cybulska

Z wielka przyjemnoscia polecam firme DrewHome w szczegolnosci ekipe Pana Damiana! Jestesmy bardzo zadowoleni z wykonania inwestycji

Marta Gług

Po zakończeniu budowy naszego domu przyszedł czas na wystawienie opinii. Od samego początku DrewHome podszedł do tematu profesjonalnie. Po uzyskaniu pozwolenia na budowę podpisaliśmy umowę docelową i dogadaliśmy wszelkie szczegóły takie jak przekrój ściany czy zastosowane materiały. Ustaliliśmy też termin rozpoczęcia robót. Pan Wojciech odciągnął nas przy okazji od pomysłu ogrzewania domu pompą ciepła typu powietrze - woda ale o tym później. Dostaliśmy od firmy namiar na sprawdzoną ekipę od fundamentów. Spisali się wzorowo i nawet udało się zaoszczędzić trochę pieniędzy dzięki projektowi zastępczemu. Potem przyszedł czas na kredyt. Niestety jako że prowadzę działalność było z tym trochę problemów i nie mogliśmy rozpocząć budowy w wyznaczonym terminie. DrewHome nie robił żadnych problemów i spokojnie poczekali na nasz sygnał, że jesteśmy gotowi rozpocząć. Budowa rozpoczęła się 28 października a 15 dni później cała konstrukcja drewniana była gotowa. Kierownik budowy był bardzo zadowolony z jakości drewna oraz wykonanych prac i nie miał żadnych uwag. Bez problemu wprowadziliśmy drobne zmiany w projekcie i wszystko zostało zrobione bez żadnego problemu. W trakcie budowy mogłem liczyć na bezproblemowy kontakt z „centralą” i dogadywać różne potrzebne rzeczy za co bardzo dziękujemy pani Katarzynie 🙂 Po konstrukcji weszła ekipa od ocieplenia oraz wykończenia. Tutaj również chłopaki spisali się na medal. Na budowie utrzymywany był porządek, zgłaszane uwagi na bierząco poprawiane. Przyszedł czas na instalacje. Podejście ekip bardzo profesjonalne, wszystko mogliśmy dogadać, panowie doradzili w kwestii rozmieszczenia gniazdek i przyłączy. Tutaj radzę każdemu odpowiednio wcześniej przemyśleć temat bo potem sprawy idą bardzo szybko 😉 Wykonanie ekspresowe i po temacie. Przed płytowaniem został wykonany test szczelności przy którym mogłem być osobiście. Pan obsługujący urządzenie wyjaśnił po co się to robi i na jakiej zasadzie to działa. Współczynnik n50 wyszedł poniżej 1 i z takiego wyniku jesteśmy zadowoleni (norma dla budynków z wentylacją mechaniczną to 1,5). Po wykonanym teście oraz doszczelnieniu newralgicznych miejsc przyszedł czas na płytowanie. Wszelkie wzmocnienia ścian zostały dodane tam gdzie chcieliśmy. Potem gładzie na łączeniach płyt oraz elewacja zewnętrzna. No i koniec 🙂 W trakcie budowy wchodziło też kilka dodatkowych ekip (wentylacja mechaniczna, klimatyzacja, przyłącza mediów). Nie było żadnego problemu i każdy mógł w spokoju zajmować się tym co do niego należy. Nikt nie wchodził sobie w drogę. Jeśli chodzi o ogrzewanie to zdecydowaliśmy się na klimatyzację czyli pompę ciepła powietrze-powietrze. W tego typu domach to rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze. Koszt klimatyzacji (kanałowa na sypialnie + split do salonu) na cały dom to około 15 tys zł na sprzęcie topowej klasy. Wyceny na kompleksową instalację pompy ciepła powietrze - woda razem z podłogówką i dodatkową wylewką opiewały na około 60 tys zł. Kwoty dają sporo do myślenia i radzę sobie każdemu przeliczyć kiedy inwestycja w drogą pompę się zwróci (prawdopodobnie nigdy). Podsumowując - przez całą budowę nie musieliśmy się niczym stresować ani przejmować. Ekipy DrewHome wykonywały swoją pracę starannie, dokładnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Reagowali od razu na wszelkie uwagi. Użyte materiały zgadzały się z tymi w umowie. Podejście do klienta stało na wzorowym poziomie przez cały okres budowy. Jestem pewien, że zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i nerwów decydując się na współpracę z DrewHome i powierzając im budowę naszego domu. Razem z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni i możemy szczerze każdemu polecić.

Marek Bugla

Polecam z czystym sumieniem, wszystko sprawnie, szybko i konkretnie. Dom marzeń w zasięgu Twojej ręki ❤

Jolanta Jobke

Zdecydowanie polecamy firmę Drewhome jako wykonawcę domu w technologii szkieletowej. Dlaczego? Ciężko w paru zdaniach streścić kilka miesięcy budowy oraz ponad rok planowania. W paru punktach postaramy się zawrzeć najważniejsze dla inwestorów zalety współpracy z firmą Drewhome.
1. Mój kierownik budowy, jak usłyszał o tym, że dom ma być w technologii szkieletowej, zadał mi jedno pytanie: "Jakie drewno stosują na konstrukcję?". Kluczem do długowieczności takiego domu jest jakość drewna, ale jak się okazuje, nie jest to takie oczywiste dla wszystkich firm na rynku. Firma Drewhome stosuje drewno suszone komorowo, czterostronnie strugane klasy C24 z certyfikatem CE. Mierzyliśmy wilgotność drewna dzień po przywiezieniu na budowę i mimo deszczowego okresu; wyszło ok. 14-15%, co stanowi mniej niż deklarowane 18%.
2. Nasz dom został wykonany z precyzją co do 1cm; ekipa, która pracowała w naszym domu, naprawdę zadbała o szczegóły. Nie zdarza się chyba często, aby pracownik samodzielnie korygował drobne uchybienia, bez żadnej uwagi ze strony inwestora. Pracownicy informowali nas o kolejnych krokach, sugerowali rozwiązania i służyli dobrą radą. Z wyprzedzeniem informowano nas o decyzjach, które trzeba podjąć podczas prac.
3. Cena z umowy przedwstępnej, którą podpisaliśmy na pierwszym spotkaniu, nie zmieniła się przez rok od podpisania umowy, mimo, że ceny materiałów i usług wzrosły kilkakrotnie w tym czasie. Dopłaty do kilku etapów wynikały jedynie ze zmian w zakresie użycia innych materiałów, ilości tych materiałów oraz innych modyfikacji w trakcie prac. Były one opcjonalne, a rozliczenie wartości dopłat było jasno i klarownie skalkulowane.
4. Domy firmy Drewhome są budowane nowocześnie z nastawieniem na trendy ekologiczne. Firma dba o wysoki standard szczelności i sama sugeruje wykonanie testu szczelności na koniec. Użyte materiały izolacyjne i folie wiatro- i paroizolacyjne są standardem. Materiały są renomowanych firm o niskich współczynnikach przenikalności cieplnej. Dokładność i staranność montażu izolacji jest na wysokim poziomie.
5. W tej firmie nie usłyszeliśmy zwrotu "nie da się". Sporo modyfikowaliśmy w naszym domu i zawsze, oczywiście w ramach norm budowlanych, można było dokonać zmian i wprowadzić nowe rozwiązania.
6. Firma ma sporo kontaktów i zaprzyjaźnionych podwykonawców. Z polecenia dostaliśmy namiar na architekta, który poprowadził nas przez kolejne etapy wykonania projektu indywidualnego oraz wykonawcę murów oporowych i fundamentu. Mimo, że działka jest ze znacznym spadkiem, to projekt zagospodarowania terenu był strzałem w 10-tkę. Firma poleciła nam także świetnego doradcę kredytowego, z którego pracy jesteśmy bardzo zadowoleni.
7. Kontakt z firmą jest znakomity. Już na starcie dostajemy jasne informacje, co robić w fazie planowania inwestycji. Można zadzwonić z każdym pytaniem i dostać jasne wskazówki oparte na rzetelnej wiedzy połączonej z praktyką.
8. Firma jest głównym sponsorem i współorganizatorem górskiej imprezy biegowej Beskidzki Topór Drewhome. Szefowie firmy biegają i sami startują w zawodach. Z obserwacji życiowych wiem, że cechy takie jak konsekwencja, upór w dążeniu do celu i pozytywne myślenie wyniesione z pasji, przenikają na inne sfery życia. To czyni dla nas takich partnerów do inwestycji zdecydowanie bardziej wiarygodnymi. Jako zadowolony klient - mąż już zaliczył jednego Toporka 2019. Zamierzamy pojawić się także za rok, bo to świetna impreza, którą też polecamy :)
Budowa domu to wielka inwestycja. Większość z nas podejmuje to wyzwanie tylko raz w życiu i na ten cel poświęca sporo środków, czasu i energii, więc eksperymentowanie z niepewnym wykonawcą jest dużym ryzykiem. My nie mieliśmy żadnych problemów podczas współpracy z firmą Drewhome, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego (stan deweloperski), więc polecamy tę firmę z czystym sumieniem. Jeszcze raz dziękujemy za realizację naszego wymarzonego domku!

Gosia Dre

Dobre i fachowe wykonanie.

Mirek L Lach

Bardzo dziękujemy firmie DrewHome za współpracę. Budowa przebiegła ekspresowo. Nasz dom powstał w dwa miesiące. Nie sądziliśmy, że jest to możliwe, a jednak. Wszystko dzięki wielkiemu zaangażowaniu ze strony pracowników, którzy od rana do wieczora pracowali na budowie. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania naszego domu: cieślom, którzy stawiali konstrukcję budynku, ekipie wykończeniowej, dziewczynom z biura i właścicielom. Jesteście wielcy🙂

Gabriela Solich

Z całego serca możemy polecić firmę DrewHome, typowi profesjonaliści znają się praktycznie na wszytskim I bardzo. Kontakt znakomity jakie kol wiek pytanie czy też jakiś problem zawsze są do usług. Polecamy !! Bardzo dziękujemy za prześliczny domek

Malwina Kazek

Właśnie zakończyła się budowa mojego wspaniałego domku. Drewhome to firma ,która zna się na rzeczy. Cała ekipa jest wspaniała. Kontakt z Panem Łukaszem i Panem Przemkiem super. Wszyscy są bardzo pomocni ,służą dobrą radą. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się że skorzystałam z usług tej właśnie firmy. Dziękuję wszystkim za to że spełniły się moje marzenia w 3 miesiące.

Beata Sobczyk

Z wielką przyjemnością mogę polecić firmę DrewHome do budowy domu w technologii szkieletowej. Pełne zrozumienie w przygotowaniach do budowy jak i podczas jej przebiegu. Wielkie uznanie dla ekipy ciesielskiej Pana Lukasza, ktorzy w ciagu 2 tygodni postawili cala konstrukcję budynku z niebywałą dokładnością. Kolejne ekipy również wykazaly pelen profesjonalizm. Pan Robert regularnie kontrolowal postep prac i ich przebieg a Biuro szybko reagowalo na nasze uwagi i ewentualne zmiany. W domu dopiero się "instalujemy" ale juz wiemy ze wybor DrewHome na wykonwace to dobry wybór. Mamy nadzieję ze to samo bedziemy mogli powiedzieć za kilka lat :) Dziękujemy wszystkim pracownikom i właścicielom za współpracę. TM

Tomasz Markowski

Firma stawiała dla mnie konstrukcję drewnianą. Przyjechali zgodnie z harmonogramem i zakończyli dokładnie w czasie. Przeróbki i zmiany, który pojawiły się po drodze wprowadzano na bieżąco, bez żadnego problemu - łączenie ze zmianą konstrukcji dachu. Świetni fachowcy, którzy nie tylko dobrze wykonali swoją robotę, ale zgłaszali własne uwagi i robili np. dodatkowe wzmocnienia, które ich zdaniem były niezbędne. Jestem bardzo zadowolony i życzyłbym sobie, że wszystkie firmy, z którymi współpracowałem były tak rzetelne i fachowe. POLECAM.

Krzysztof Turzyński

Z wielką przyjemnością polecam firmę DREWHOME która jest firmą o wysokim poziomie profesjonalizmu. Od pierwszego spotkania ze współwłaścicielem Panem Robertem nie miałem wątpliwości co do fachowości firmy. Konkretne doradztwo zarówno w tematach związanych ze wszystkimi przygotowaniami do budowy jak i co do rozwiązań technicznych. Prace realizowane terminowo przy pełnym zaangażowaniu ekipy. Bardzo miła atmosfera, życzliwość, otwartość i ogromna uczciwość wszystkich pracowników firmy. Wartym podkreślenia jest fakt bardzo dobrego kontaktu o każdej porze dnia przez 7 dni w tygodniu a także szybkie reagowanie na jakiekolwiek sugestie czy uwagi które przy takich inwestycjach zawsze się zdarzają. Nie bez znaczenia była dla mnie możliwość pozostawiania, z pełnym zaufaniem, ekipy na placu budowy bo nie zawsze był czas „patrzeć na ręce”

Paweł Kowalik

Współpraca z firmą drewhome to przyjemność. Fachowo, terminowo (nawet szybciej niż terminowo) wykonana robota. Zamiany wprowadzane błyskawicznie i bez marudzenie "nie da się". Bardzo polecam:)

Sylwia Krzywy

Super kontakt, Wspaniali ludzie, Polecam

Kowal Kris

Rzetelna firma, starająca się sprostać oczekiwaniom klientów.

Honorata Mig
Robert Iwańczak
Lidia Szczotka Donocik
Michalina Zapalska-Kujawa

Super obsługa.

Zapalski Kajetan
Sylwia Folga
Paulina Krupnik
Paweł Więcek
Łukasz Pysiuk

Solidna firma, polecamy!

Ewa Jesionowska
Jolanta Markowska
Ania Gołuch
Dorota Zapalska
Damian Strugalski
Google

Opinie o DrewHome na Google

Przejdź do opinii na Google

Kiedy postanowiliśmy z żoną zbudować dom, zaczęliśmy czytać i pytać specjalistów o różne technologie. Dla kogoś takiego jak my: korzystającego z wszelkich współczesnych rozwiązań, a jednocześnie uwielbiającego naturę, wybór mógł paść tylko na domy szkieletowe. Po dokładnym przestudiowaniu ofert na rynku, tylko jedna firma, którą znaleźliśmy, okazała się budować w sposób, który z naszej wiedzy jest zgodny ze sztuką. Wybór padł na DrewHome i jak się okazało był to trafiony wybór. I chodzi nie tylko o samo wykonanie, ale i podejście: pomoc, fachowe doradztwo, możliwość skorzystania z własnego dostawcy rolet, kiedy okazało się, że w ofercie nie ma przez nas wcześniej wybranych. Na każdym etapie mogliśmy konsultować się Panią Kasią i Olą, a Pan Wojciech zawsze tłumaczył tajniki technologii. Niesamowitym było oglądać postęp prac w takim tempie: przy każdej wizycie na budowie, dom rósł w oczach. Niesamowite było także to, że po niecałych 4 miesiącach zaczęliśmy wykańczanie i wprowadziliśmy się po kolejnym miesiącu! Dziś mogę podsumować, że była to świetna inwestycja, warta każdej złotówki: własny dom, według własnego projektu, a co najważniejsze energooszczędny - za całą zimę ogrzewania płacimy tyle co przez miesiąc w poprzednim mieszkaniu. Po dwóch latach od zamieszkania zostałem zapytany o opinię - uważam, że należy promować rzetelne firmy, choćby w tak prozaiczny sposób, jak wystawienie opinii, do czego zachęcam.

Rafał Różacki

Po zakończeniu budowy naszego domu przyszedł czas na wystawienie opinii. Od samego początku DrewHome podszedł do tematu profesjonalnie. Po uzyskaniu pozwolenia na budowę podpisaliśmy umowę docelową i dogadaliśmy wszelkie szczegóły takie jak przekrój ściany czy zastosowane materiały. Ustaliliśmy też termin rozpoczęcia robót. Pan Wojciech odciągnął nas przy okazji od pomysłu ogrzewania domu pompą ciepła typu powietrze - woda ale o tym później. Dostaliśmy od firmy namiar na sprawdzoną ekipę od fundamentów. Spisali się wzorowo i nawet udało się zaoszczędzić trochę pieniędzy dzięki projektowi zastępczemu. Potem przyszedł czas na kredyt. Niestety jako że prowadzę działalność było z tym trochę problemów i nie mogliśmy rozpocząć budowy w wyznaczonym terminie. DrewHome nie robił żadnych problemów i spokojnie poczekali na nasz sygnał, że jesteśmy gotowi rozpocząć. Budowa rozpoczęła się 28 października a 15 dni później cała konstrukcja drewniana była gotowa. Kierownik budowy był bardzo zadowolony z jakości drewna oraz wykonanych prac i nie miał żadnych uwag. Bez problemu wprowadziliśmy drobne zmiany w projekcie i wszystko zostało zrobione bez żadnego problemu. W trakcie budowy mogłem liczyć na bezproblemowy kontakt z „centralą” i dogadywać różne potrzebne rzeczy za co bardzo dziękujemy pani Katarzynie :) Po konstrukcji weszła ekipa od ocieplenia oraz wykończenia. Tutaj również chłopaki spisali się na medal. Na budowie utrzymywany był porządek, zgłaszane uwagi na bierząco poprawiane. Przyszedł czas na instalacje. Podejście ekip bardzo profesjonalne, wszystko mogliśmy dogadać, panowie doradzili w kwestii rozmieszczenia gniazdek i przyłączy. Tutaj radzę każdemu odpowiednio wcześniej przemyśleć temat bo potem sprawy idą bardzo szybko ;) Wykonanie ekspresowe i po temacie. Przed płytowaniem został wykonany test szczelności przy którym mogłem być osobiście. Pan obsługujący urządzenie wyjaśnił po co się to robi i na jakiej zasadzie to działa. Współczynnik n50 wyszedł poniżej 1 i z takiego wyniku jesteśmy zadowoleni (norma dla budynków z wentylacją mechaniczną to 1,5). Po wykonanym teście oraz doszczelnieniu newralgicznych miejsc przyszedł czas na płytowanie. Wszelkie wzmocnienia ścian zostały dodane tam gdzie chcieliśmy. Potem gładzie na łączeniach płyt oraz elewacja zewnętrzna. No i koniec :) W trakcie budowy wchodziło też kilka dodatkowych ekip (wentylacja mechaniczna, klimatyzacja, przyłącza mediów). Nie było żadnego problemu i każdy mógł w spokoju zajmować się tym co do niego należy. Nikt nie wchodził sobie w drogę. Jeśli chodzi o ogrzewanie to zdecydowaliśmy się na klimatyzację czyli pompę ciepła powietrze-powietrze. W tego typu domach to rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze. Koszt klimatyzacji (kanałowa na sypialnie + split do salonu) na cały dom to około 15 tys zł na sprzęcie topowej klasy. Wyceny na kompleksową instalację pompy ciepła powietrze - woda razem z podłogówką i dodatkową wylewką opiewały na około 60 tys zł. Kwoty dają sporo do myślenia i radzę sobie każdemu przeliczyć kiedy inwestycja w drogą pompę się zwróci (prawdopodobnie nigdy). Podsumowując - przez całą budowę nie musieliśmy się niczym stresować ani przejmować. Ekipy DrewHome wykonywały swoją pracę starannie, dokładnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Reagowali od razu na wszelkie uwagi. Użyte materiały zgadzały się z tymi w umowie. Podejście do klienta stało na wzorowym poziomie przez cały okres budowy. Jestem pewien, że zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i nerwów decydując się na współpracę z DrewHome i powierzając im budowę naszego domu. Razem z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni i możemy szczerze każdemu polecić.

Marek Bugla

Przed rozpoczęciem całej inwestycji obawiałem się, czytając na internecie "straszne opowieści z placów budowy". W końcu skontaktowałem się z DrewHome i jak się okazało ich wybór na wykonawcę był strzałem w dziesiątkę. Po prawie pół roku od przykręcenia pierwszej deski podwalinowej do płyty fundamentowej wiem, że miałem szczęście. Ponieważ praktycznie "uczestniczyłem" w całym procesie, od ułożenie desek podwalinowych, aż po ostatnie "dotknięcie" pędzelkiem podbitki, to odbiór był czystą formalnością. Przyszłych inwestorów, którzy są w takiej sytuacji, jak ja byłem rok temu, rozpaczliwie szukających tego dobrego, sprawdzonego wykonawcy, próbujący uzyskać naprawdę prawdziwe opinie (a nie wyssane z palca słodkie opowieści) zapraszam do siebie, można zobaczyć i dotknąć. Zrobiłem setki zdjęć z wszystkich etapów, dokumentując to na własne potrzeby (choćby aby wiedzieć co i gdzie jest "pod tynkiem"). A własnie to jest najważniejsze, co jest tam w środku w konstrukcji domu - tego się już nie zobaczy na pięknym i wykończonym budynku. Powiem tak: ekipy DrewHome nie "budowały" tak po prostu, ale tworzyły nasz domek jak dzieło sztuki. Nie było tam miejsca "na skróty" albo "z tego się nie strzela". Akurat jestem z tych inwestorów, co to lubią wiedzieć co, jak i dlaczego. Więc na placu budowy byłem prawie co drugi dzień z zainteresowaniem podglądając technikę ich pracy. A było na co patrzeć, widząc jak oni są zgrani ze sobą - praca zespołowa, ale porozumiewanie się prawie bez słów. Mimo to zawsze mieli czas aby odpowiedzieć na moje pytania albo wyjaśnić "dlaczego tak to się robi". Teraz, gdy zostałem zam na sam z domem dokładnie takim jak sobie wymyśliłem pozostaje czas na podziękowania. Dziękuje ekipie Miszy, ludziom, którzy są dumni ze swojego dzieła, u których "może być" nie występuje w słowniku. Dziękuję ekipie Mirka (elektryka) i ludzi od wody, którzy adoptując się do restrykcji COVID19 pracowali non stop od rana do rana i uzbroili dom w kilometry kabli i dziesiątki metrów rur (naprawdę w domu jest ponad 2 km przewodów). Dziękuję ekipie pana Wieśka (dach) - szybko, sprawnie i bezbłędnie. Dziękuję ekipie pana Łuksza - to naprawdę była przyjemność obserwować jak oni pracują. Oczywiście nie pominę tu w podziękowaniach pani Kasi - zawsze pomocna we wszelkich sprawach logistycznych czy doboru materiałów. No i wielkie podziękowania dla pana Wojtka za doskonałą organizację całego przedsięwzięcia, pomocy w rozwiązaniach konstrukcyjnych czy wykończeniowych. Dziękuję całej ekipie DrewHome za bezproblemową inwestycję, wykonanie w terminie i w kosztach. Wiele się przy was nauczyłem.

Marek Bugla

Firma godna polecenia. Miła obsługa klienta, zarówno właściciel jak i pracownicy dobrze znają branżę budowlaną, pełen profesjonalizm na każdym etapie prowadzonych rozmów.

Daria Stec

Super firma

Zapalski Kajetan
Barbara Wrona
Anna Nowacka