Wybuduj z nami swoje marzenia
Mieszkaj zdrowo, oszczędnie i ekologicznie. W DrewHome budujemy domy szkieletowe we Wrocławiu zgodnie ze sztuką budowlaną. Zobacz ofertę Pobierz darmowego ebooka
Domy szkieletowe

Budowa domów Wrocław

Planujesz budowę budowę domu we Wrocławiu, Domasszczynie, Groblicach, Kątach Wrocławiskich lub okolicy i szukasz sprawdzonego wykonawcy? Przykładamy ogromną wagę do każdej realizacji, budując domy szkieletowe z certyfikowanego drewna suszonego komorowo i materiałów najlepszych producentów. Wybuduj z nami bezpieczny, energooszczędny dom na lata - ciepły zimą i chłodny latem - nawet w 3 miesiące. Wyślij nam projekt z internetu, a przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą wycenę.

Napisz do nas
Imię i Nazwisko
Twój e-mail
Jeśli piszesz w sprawie wyceny podaj także
Twój numer telefonu
Projekt
Kod pocztowy
Lokalizację budowy
Twoja wiadomość
Opinie o nas

Opinie naszych Klientów

Zawsze przykładamy ogromną wagę do wysokiej jakości pracy i satysfakcji naszych Klientów. Najlepszym tego dowodem są opinie naszych zadowolonych Klientów, którzy zbudowali z nami swoje domy energoszczędne.

Jesteśmy laureatem Orłów Branży Budowlanej

1 miejsce w zestawieniu Orły Branży Budowlanej 2018

Domy szkieletowe (kanadyjskie) nie bez powodu stają się coraz popularniejsze w Polsce, zwłaszcza we Wrocławiu i okolicy - zawdzięczają to nie tylko tempie budowy, ale przede wszystkim energooszczędności. Przykładając wagę do jakości wykonania i materiałów, będą dobrze służyć przez dziesięciolecia. Budując energooszczędny dom szkieletowy możesz wykończyć go tak jak tradycyjny, ale dzięki technologii szkieletowej zyskujesz na to więcej przestrzeni w środku.

W domach drewnianych istotną rolę spełniają także naturalne materiały. Dzięki nim możesz cieszyć się z rodziną sprzyjającym i zdrowym mikroklimatem. Warto o to zadbać zwłaszcza w okolicy Wrocławia. Elastyczność naszej oferty pozwala Ci także na wybór zakresu realizacji: budowa samej konstrukcji, stan surowy otwarty lub zamknięty, budowa domu w stanie deweloperskim, a nawet budowa pod klucz.

WYBUDUJ Z NAMI SWOJE MARZENIA

Wyślij zapytanie o wycenę budowy swojego wymarzonego domu

Kontakt