Wybuduj z nami swoje marzenia
Mieszkaj zdrowo, oszczędnie i ekologicznie. W DrewHome budujemy domy szkieletowe w Krakowie zgodnie ze sztuką budowlaną. Zobacz ofertę Pobierz darmowego ebooka
Domy szkieletowe

Domy Szkieletowe Kraków

Planujesz budowę budowę domu w Krakowie, Skawinie, Mogilanach, Zabierzowie lub okolicy i szukasz sprawdzonego wykonawcy? Przykładamy ogromną wagę do każdej realizacji, budując domy szkieletowe z certyfikowanego drewna suszonego komorowo i materiałów najlepszych producentów. Wybuduj z nami bezpieczny, energooszczędny dom na lata - ciepły zimą i chłodny latem - nawet w 3 miesiące. Wyślij nam projekt z internetu, a przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą wycenę.

Napisz do nas
Imię i Nazwisko
Twój e-mail
Jeśli piszesz w sprawie wyceny podaj także
Twój numer telefonu
Projekt
Kod pocztowy
Lokalizację budowy
Twoja wiadomość
Opinie o nas

Opinie naszych Klientów

Zawsze przykładamy ogromną wagę do wysokiej jakości pracy i satysfakcji naszych Klientów. Najlepszym tego dowodem są opinie naszych zadowolonych Klientów, którzy zbudowali z nami swoje domy energoszczędne.

Jesteśmy laureatem Orłów Branży Budowlanej

1 miejsce w zestawieniu Orły Branży Budowlanej 2018

Domy szkieletowe (kanadyjskie) nie bez powodu stają się coraz popularniejsze w Polsce, zwłaszcza w Krakowie i okolicy - zawdzięczają to nie tylko tempie budowy, ale przede wszystkim energooszczędności. Przykładając wagę do jakości wykonania i materiałów, będą dobrze służyć przez dziesięciolecia. Budując energooszczędny dom szkieletowy możesz wykończyć go tak jak tradycyjny, ale dzięki technologii szkieletowej zyskujesz na to więcej przestrzeni w środku.

W domach drewnianych istotną rolę spełniają także naturalne materiały. Dzięki nim możesz cieszyć się z rodziną sprzyjającym i zdrowym mikroklimatem. Warto o to zadbać zwłaszcza w okolicy Krakowa. Elastyczność naszej oferty pozwala Ci także na wybór zakresu realizacji: budowa samej konstrukcji, stan surowy otwarty lub zamknięty, budowa domu w stanie deweloperskim, a nawet budowa pod klucz.

WYBUDUJ Z NAMI SWOJE MARZENIA

Wyślij zapytanie o wycenę budowy swojego wymarzonego domu

Kontakt